اشکذر خبر

اشکذریها اولویت اول استخدام در صنایع شهرستان هستند/ ۴۵ طرح با اعتبار ۳۱۰ میلیارد تومان، در هفته دولت به بهره برداری رسید

شناسه خبر : 83887 | تاریخ انتشار : : ۰۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۴ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، نشست خبری فرماندار، معاونین و بخشداران شهرستان اشکذر به مناسبت هفته دولت با اصحاب رسانه شهرستان در دفتر فرمانداری اشکذر برگزار شد. در ابتدا فرماندار اشکذر با اشاره به اقدامات فرمانداری در هفته دولت، افزود: در هفته دولت ۴۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۱۰ میلیارد تومان در شهرستان اشکذر به […]

به گزارش اشکذر خبر، نشست خبری فرماندار، معاونین و بخشداران شهرستان اشکذر به مناسبت هفته دولت با اصحاب رسانه شهرستان در دفتر فرمانداری اشکذر برگزار شد.

در ابتدا فرماندار اشکذر با اشاره به اقدامات فرمانداری در هفته دولت، افزود: در هفته دولت ۴۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۳۱۰ میلیارد تومان در شهرستان اشکذر به افتتاح رسید که از این میان ۵ طرح منتخب را با حضور مسئولین استان را افتتاح کردیم.

هادی هادی نسب با اشاره به بازدیدهای اخیر فرمانداری از دستگاه‌های اداری شهرستان اشکذر، خطاب به روسای ادارات شهرستان، گفت: افرادی به فرمانداری مراجعه داشتند و از حضور به موقع مسئولین در ادارات گله کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود پویایی شهرستان را در تعداد بالای رسانه‌های آن دانست و خطاب به رسانه‌های شهرستان، عنوان کرد: رسانه‌ها می‌توانند بازویی قوی برای دولت در شهرستان باشند.

فرماندار اشکذر در پاسخ به سؤال خبرنگار اشکذر خبر مبنی بر برنامه دولت  در شهرستان اشکذر برای ارتقاء نمایندگی‌های میراث فرهنگی و مرکز بهداشت به جایگاه اداری، گفت: فرمانداری تلاش خود را جهت تحقق این امر خواهد نمود، ولی این ارتقا مستلزم توجه مسئولان استان است.

هادی نسب در پاسخ به سؤال دیگر خبرنگار اشکذر خبر مبنی بر استخدام نیروهای بومی اشکذر در صنایع این شهرستان، اظهار کرد: بار ها صنایع مستقر در شهرستان اشکذر به جذب نیروهای بومی آمادگی خود را نشان دادند و ما نیز تا به حال افراد زیادی را به آنها معرفی کرده‌ایم، و اکنون نیز اعلام می‌کنیم جوانان بومی شهرستان اشکذر در اولویت کار در صنایع این شهرستان هستند، البته ماندن در آن صنعت وابسته به شرایط کاری آن فرد است.

علیرضا عسکری، مدیر مسئول سایت اشکذر خبر با ارائه پیشنهادی به فرماندار اشکذر مبنی بر  معرفی ظرفیت های شهرستان اشکذر به اصحاب رسانه استان و ایجاد تعامل بیشتر با انها در قالب برگزار تور یک روزه اشکذر گردی، هادی نسب با استقبال از این طرح، گفت: مجموعه فرمانداری آمادگی خود را  نسبت به برگزار این تور اعلام میدارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/iDQ5j

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *