اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

استمرار راه شهدا و حفظ انقلاب با برگزاری یادواره های بزرگداشت شهدا مستحکم تر می شود

شناسه خبر : 30879 | تاریخ انتشار : : 01 شهریور 1393 - 23:52 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، حجت الاسلام والمسلمین دکتر رفیعی در یادواره 13 شهید ابراهیم آباد رستاق انقلاب اسلامی را حاصل خون شهدا دانست و گفت: استمرار راه شهدا و حفظ انقلاب که مایه عزت اسلام است با برگزاری چنین یادواره هایی مستحکم تر می شود. وی با بیان اینکه ارزش‌های انقلابی […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، حجت الاسلام والمسلمین دکتر رفیعی در یادواره 13 شهید ابراهیم آباد رستاق انقلاب اسلامی را حاصل خون شهدا دانست و گفت: استمرار راه شهدا و حفظ انقلاب که مایه عزت اسلام است با برگزاری چنین یادواره هایی مستحکم تر می شود.

وی با بیان اینکه ارزش‌های انقلابی و اسلامی،نعمت‌های بزرگ الهی هستند افزود: اگر این نعمت‌ها را فراموش کنیم آنها را به راحتی از دست خواهیم داد.

وی ضمن گرامی‌داشت یاد شهدای انقلاب و دفاع‌مقدس گفت: شهیدان با پیمودن راه امام حسین (ع)، درس‌های مهم ایثار و ایمان را به ما دادند که باید با یادآوری این رشادت‌ها، مانع از فراموش شدن این درس‌ها شویم.

حجت‌الاسلام رفیعی در ادامه سخنانش گفت: یکی از روش‌های مهم تبلیغ دین، یادآوری نعمت‌های الهی برای جلوگیری از فراموش شدن آن است؛ از این رو، خداوند در بسیاری از آیت نورانی خود، پیرامون نعمت‌هایش سخن گفته است.

رفیعی یادآور شد: شمردن نعمت‌های الهی و به خاطر داشتن آنها، حس گله‌مندی را از انسان می‌گیرد و انسان را به یاد نعمت‌هایی می‌اندازد که در طول زندگی از یاد برده است.

وی، سلامتی، ایمان و قناعت را سه نعمت بزرگ خداوند نام برد که نباید با کفران نعمت آنها را از دست بدهیم؛ به ویژه ایمان، که نعمتی ارزشمند است و با آن، انسان به رشد و کمال دست می‌یابد.

حجت‌الاسلام رفیعی همچنین گفت: فرهنگ عاشورا، خود، یادآور بسیاری از نعمت‌های الهی به ویژه آزادی و ایمان است که مبلغان باید در تبلیغ‌های دینی، این نعمت‌های ارزشمند را برای مردم بازگو کنند.

وی یادآور شد: شیوه‌های تبلیغی در جذب مردم، اهمیت فراوانی دارد؛ همانگونه که امام حسین(ع)، در خطبه خود در بدترین شرایط، دست از تبلیغ و هدایت مردم برنداشت.

حجت‌الاسلام رفیعی خاطرنشان کرد:روش‌های مهم تبلیغی، شامل روش‌های حکمت، موعظه حسنه، جدال، مناظره و روش یادآوری نعمت‌های الهی است که باید در تبلیغات دینی مورد تاکید قرار گیرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/racKJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124