اشکذر خبر

[corner-ad id="1"]
تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

استقبال بی نظیر گردشگران از اماکن تاریخی و برنامه های گردشگری شهرستان اشکذر/اسکان بیش از 33هزار نفر در شهرستان

شناسه خبر : 51569 | تاریخ انتشار : : 11 فروردین 1395 - 21:50 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر با اشاره به استقبال خوب مردم کشور از جاذبه های تاریخی شهرستان در نوروز 95 افزود: یکی از جذابیت ها ، بازدید از مکانهای تاریخی است و از دیگر جاذبه های مورد استقبال گردشگران بازدید از کمپ ها ، رمل ها و ریکزار های روان […]

به گزارش اشکذر خبر، مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر با اشاره به استقبال خوب مردم کشور از جاذبه های تاریخی شهرستان در نوروز 95 افزود: یکی از جذابیت ها ، بازدید از مکانهای تاریخی است و از دیگر جاذبه های مورد استقبال گردشگران بازدید از کمپ ها ، رمل ها و ریکزار های روان اشکذر ،اسب سواری ، شرکت در تور های سوارکاری با اسب و شتر و رصد ستارگان و برنامه های فرهنگی و جشنواره های گردشگری شهرستان است که با بازدید خوب مردم کشور همراه بود.

سیدمحمدجعفرمیرجلیلی یادآورشد: در سال جاری با برگزاری جشنواره غذاهای محلی در پارک اشکی خاطرات سفر با سوغاتهای محلی و بازدید از جشنواره پخت و پز، شیرینی جات سنتی و غذاهای محلی و تهیه عرقیجات گیاهی در پارک اشکی به هم پیوست و خاطرات خوشی را برای بازدید کنندگان از این شهرستان برجای گذاشت .

میرجلیلی افزود: از ابتدای سال تاکنون 33000 نفر در شهرستان اسکان و بالغ بر 40000 نفر از آثار تاریخی و گردشگری شهرستان بازدید نمودند .

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر اظهار داشت: جشنواره های فرهنگی پاتوق روستای شمسی و جشنواره نمک چشک غذاهای محلی بابیشترین استقبال مواجه گردید.

وی ادامه داد: جشنواره پاتوق شمسی شامل غرفه های متعدد فرهنگی و هنری و موزه مردم شناسی در بافت تاریخی این روستا برگزار گردید.

میرجلیلی افزود: سومین جشنواره بزرگ نوروزی شهرستان جشنواره روستایی نبیره ها ست که در تاریخ 12 و 13 فروردین ماه سال جاری در روستای تاریخی هامانه برگزار می گردد.IMG_4732IMG_4565

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hy5n3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124