اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
رئیس اداره کتابخانه های عمومی اشکذر خبر داد:

استقبال از هفته کتاب و کتاب‌خوانی با برگزاری ده‌ها برنامه فرهنگی

شناسه خبر : 94949 | تاریخ انتشار : : 23 آبان 1399 - 18:20 | ارسال توسط :

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در روزهای مختلف هفته کتاب و کتاب‌خوانی در بستر فضای مجازی؛ ابراز امیدواری کرد تا کلیه روسای ادارت و نهادهای فرهنگی با مساعدت و همدلی در اجرای برنامه‌های این اداره همکاری کنند. 

به گزارش اشکذر خبر؛ ولی الله حفیظی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر؛ با بیان اینکه به مناسبت بیست و هشتمین دوره هفته کتاب و کتاب‌خوانی که از ۲۴ آبانماه تا ۳۰ آبانماه می‌باشد؛ فرصتی مناسب جهت گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی به ویژه کودکان و نوجوانان و بهره گیری از شیوه های نوین در ایجاد انس هرچه بیشتر آینده سازان با یار مهربان و ایجاد بستر مناسب برای توسعه و تعمیق فرهنگ مطالعه و همچنین فرصت سازی از مناسبت‌ها که رسالت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر می باشد؛ فراهم شده است؛ گفت: این دوره از هفته کتاب و کتاب‌خوانی با شعار دانایی و مانایی آغاز شده است و انتظار همکاری، تعامل و هم‌گرایی با دستگاهای دولتی و نهادهای فرهنگی در سطح شهرستان اشکذر داریم.

حفیظی گفت: اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر با بیش از ده‌ها برنامه فرهنگی که توسط همکاران بنده تهیه، تدوین و اجرا میگردد؛ به استقبال این هفته رفته است.

وی با اشاره به برگزاری و اجرای طرح هفت روز هفت کتاب؛ با معرفی روزانه یک عنوان کتاب در شبکه‌های مجازی به عنوان یکی از برنامه‌های این اداره در سطح شهرستان اشکذر؛ اظهار داشت: در همین راستا نشست کتابخوان با موضوع کتابخوانی نیز در تمام کتابخانه های عمومی این شهرستان برگزار میگردد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر همچنین از برگزاری مسابقه هایکو کتاب از سوی واحد فرهنگی این اداره خبر داد و بیان داشت: عضویت رایگان از روز ۲۴ آبانماه و هم زمان با آغاز هفته کتاب با ورود به سامانه samanpl.ir و ثبت اطلاعات فردی خود و پس از تایید کتابدار نیز از جمله اقداماتی است که این اداره در هفته کتاب و کتاب‌خوانی در نظر گرفته است.

وی از غبار رویی قبور شهدای شهرستان اشکذر، دیدار با مسولین این شهرستان از جمله فرماندار و امام جمعه و برگزاری مسابقه نقاشی در رده سنی کودکان و نوجوانان با موضوع کتاب و کتابخوانی به عنوان سایر برنامه‌های در نظر گرفته شده در هفته کتاب و کتاب‌خوانی نام برد و بیان داشت: برگزاری کارگاه آموزشی مهارتهای مطالعاتی، فرزند پروری، سواد تربیتی و دیگر کارگاههای آموزشی در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان از جمله برنامه‌های پر مخاطب است که در این هفته برگزار میگردد.

حفیظی خاطر نشان کرد؛ این کارگاهها در روزهای مختلف هفته کتاب و کتاب‌خوانی در بستر فضای مجازی برگزار میشود.

وی ابراز امیدواری کرد؛ کلیه روسای ادارت و نهادهای فرهنگی با مساعدت و همدلی در ایام هفته کتاب و کتاب‌خوانی با برنامه‌های این اداره همکاری کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/rUEZc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec