• کد خبر: 24854
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 18 شهریور 1392 - 14:25
  امام جمعه اشکذر :
  حجت الاسلام والمسلمين طالبيان در ديدار با مديرکل کميته امداد امام خميني(ره) اظهار داشت : بحث استغنای مددجویان ، باید اصل اولیه سیاست اجرائی کمیته امداد باشد تا در اولین فرصت به مرحله خودکفائی برسند.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام والمسلمين طالبيان در ديدار با مديرکل کميته امداد امام خميني(ره) اين استان با بيان اين مطلب افزود: امدادگران کميته امداد در رفع نياز نيازمندان و رسيدگي به امور محرومين نقش بسيار مؤثري دارند.

  وی رویکرد فعالیتهای کمیته امداد را امیدبخش و پرنتیجه توصیف کرد و گفت : بحث استغنای مددجویان ، باید اصل اولیه سیاست اجرائی کمیته امداد باشد تا در اولین فرصت به مرحله خودکفائی برسند.

  مديرکل کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد هم در اين ديدار گفت: يکي از اساسي ترين شيوه هاي حمايتي کميته امداد ايجاد اشتغال پايدار براي مددجويان است و اين نهاد در قالب سياست‌هاي جديد توجه خاصي به اين مسئله داشته است.

  وی افزود: توانمندسازي خانواده هاي تحت حمايت و توسعه مشارکت هاي مردمي در ابعاد مختلف از رسالت هاي مهم و خطير کميته امداد امام خميني(ره) در دهه چهارم انقلاب است.

  اکبری در ادامه اصلاح سبک زندگی و مدیریت محرومین در سایه عدالت را از جمله سیاست های اجرایی در کمیته امداد برشمرد و خاطر نشان کرد:  امروز کمیته امداد با برخورداری از توانایی های خوبی که دارد و کارهایی که در زمینه ایجاد اشتغال، آموزش ، رفاه عمومی و کار در بحث مسکن مددجویان انجام داده است، پیشتاز است.

  منبع : روابط عمومي و اطلاع رساني کميته امداد امام خميني(ره) استان يزد،نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/wf8D1

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *