اشکذر خبر

+تصاویر

استخر کلانتریان در هفته های آینده شروع به کار می کند/ شهرداری اشکذر حامی برگزاری جشنواره کشوری زیبایی اسب عرب در این شهرستان است

شناسه خبر : 102439 | تاریخ انتشار : : 18 آبان 1400 - 23:33 | ارسال توسط :

جلسه شورای اسلامی شهر اشکذر با دعوت از رِئیس اداره ورزش جوانان شهرستان اشکذر و همچنین رئیس هیئات سوارکاری و نجات غریق شهرستان اشکذر در ساختمان شهرداری برگزار شد.

به گزارش اشکذر نیوز، جلسه شورای شهر اشکذر با دعوت از رِئیس اداره ورزش جوانان شهرستان اشکذر و همچنین رئیس هیئت های سوارکاری و  نجات غریق شهرستان اشکذر و همچنین پیمانکار استخر کلانتریان اشکذر در ساختمان شهرداری برگزار شد.

در این جلسه با پیشنهاد اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر، فعال شدن هیئت های ورزشی به خصوص هیئت والیبال در دستور کار قرار گرفت و همچنین جهت راه اندازی مجدد استخر کلانتریان تبادل نظر صورت گرفت که مسئولین ذی ربط این مجموعه قول راه اندازی آن را در هفته های آینده دادند.

عضو شورای اسلامی شهر اشکذر با ارائه گزارشی از این جلسه به خبرنگار اشکذر خبر ضمن اشاره به فرصت ها و امکانت ورزشی در شهرستان اشکذر، گفت: در روز های آینده جشنواره کشوری زیبایی اسب عرب در باشگاه سوارکاری بیک واقع در شهرستان اشکذر برگزار می شود.

علیرضا پیشداد، با بیان اینکه شهرداری اشکذر،حمایت تمام عیار خود در برگزاری جشنواره کشوری زیبایی اسب عرب دریغ نمی کند، گفت:  شورای شهر اشکذر از مهدی دهقان، رئیس هیئت سوارکاری این شهرستان جهت برنامه ریزی این جشنواره کمال تشکر را دارد.

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WYsaC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *