اشکذر خبر

استان یزد به عنوان پایلوت اجرای برنامه های اقتصاد دانش‌بنیان معرفی شد

شناسه خبر : 62372 | تاریخ انتشار : : ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ،سید علی عزالدینی در نشست کارگروه تخصصی اقتصاد دانش‌بنیان یزد افزود: منطقۀ ویژۀ علم و فناوری یزد به‌صورت رسمی به ثبت رسیده و همین شاخص‌ها موجب شده است تا استان یزد به‌عنوان پایلوت برای اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های اقتصاد دانش‌بنیان در کشور معرفی شود. وی ادامه داد: با توجه به نام‌گذاری […]

به گزارش اشکذر خبر ،سید علی عزالدینی در نشست کارگروه تخصصی اقتصاد دانش‌بنیان یزد افزود: منطقۀ ویژۀ علم و فناوری یزد به‌صورت رسمی به ثبت رسیده و همین شاخص‌ها موجب شده است تا استان یزد به‌عنوان پایلوت برای اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های اقتصاد دانش‌بنیان در کشور معرفی شود.
وی ادامه داد: با توجه به نام‌گذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان سال ‘ اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال ‘ لازم است برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌های استان در حوزۀ اقتصاد بر روی دو موضوع تولید و اشتغال متمرکز شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعۀ منابع استانداری یزد در خاتمه بر هماهنگی و هم‌فکری مسئولان و مدیران استان در حوزۀ اقتصاد دانش‌بنیان تأکید کرد.
در این نشست برنامه‌های راهبردی دستگاه‌های استان برای تحقق اقتصاد دانش‌بنیان تشریح شد و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
تعداد 178شرکت دانش بنیان با یکهزار و 480 نفر به طور مستقیم اشتغال در زیر مجموعه پارک علم و فناوری استان یزد فعالیت می کنند.
استان یزد با یک میلیون و 100 هزار نفر جمعیت در مرکز جغرافیایی ایران قرار دارد.
منبع : ایرنا

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OO4EI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *