• کد خبر: 22444
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 - 16:14

  به مناسبت هفته ارتباطات، استاندار يزد در ديداري با مديران و مسئولان شركت مخابرات استان گفت: در حوزه زیرساخت شهري اولويت اول، شركت مخابرات است.

  استاندار و مخابرات

  در اين مراسم كه با حضور رضايي معاون توسعه مديريت منابع انساني و چند تن ديگر از مشاوران استاندار، مقوم مدير عامل مخابرات و مسئولان ستادي این شرکت برگزار شد، فلاح زاده با اشاره به پيشرفت شركت مخابرات استان يزد در زمينه زيرساخت، ضريب نفوذ تلفن همراه و ديتا افزود: اين پيشرفت مديون نظام جمهوري اسلامي و همت و تلاش مديران و مسئولان و كارشناسان مخابرات استان مي باشد.

  فلاح زاده در ادامه اظهار داشت: مخابرات يزد در سالهاي اخير كمترين شكايت را از سوي مردم داشته كه اين نشان دهنده تكريم ارباب رجوع در این شرکت است كه جاي سپاس و قدرداني را دارد.

  استاندار يزد در پايان سخنانش گفت: با توجه به مصوبات انجام شده، تكريم ارباب رجوع و نيز كسب رتبه هاي كشوري مشخص مي شود كه مدير عامل مخابرات از انجام وظيفه خطيري كه بر عهده دارد به خوبي برآمده و يكي از مديران شاخص و برجسته استان مي باشد.

  پیش از سخنان استاندار یزد، مدير عامل مخابرات نيز گزارشي از عملكرد شركت مخابرات استان يزد و برنامه هاي سال جديد را ارائه نمود.

  گفتني است فلاح زاده همچنين از مجتمع مخابراتی شهید صدوقی و مركز ديتا، مركز انتقال راه دور، توسعه سوئيچ تلفن همراه و مركز تلفن شهيد صدوقي بازديد به عمل آورد.

   

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/9kyYu

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *