• کد خبر: 22472
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 1 خرداد 1392 - 12:18

  امروز استاندار یزد، نماینده ولی‌فقیه در استان، معاونان استاندار و جمعی از مدیران شهرستان بافق به مناسبت گرامیداشت آزادسازی خرمشهر ضمن سفر به شهرستان بافق، با خانواده‌های شهدای این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

  استاندار یزد

  استاندار بافق در این دیدارها با اشاره به نقش خانواده شهدا در ایجاد امنیت کشور اظهار داشت: خانواده‌های شهدا با کسب روزی حلال، فرزندانی تربیت کردند که حافظ امنیت این مرز و بوم شدند و در این راه جان خود را نیز فدا کردند.

  محمدرضا فلاح‌زاده افزود: خانواده‌های شهدا به واقع چشم و چراغ این ملت هستند و اگر از خودگذشتگی و ایثار آنها نبود، اکنون کشور در چپاول بیگانگان قرار داشت.

  وی خاطرنشان کرد: شهدایی که با فراغ بال و اطاعت از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل جنگیدند، پشتوانه‌ای همچون خانواده‌های خود را داشتند و مادران، پدران و همسران فداکاری همواره حامی آنها بوده‌اند.

  فلاح‌زاده تاکید کرد: ملت شریف ایران، مدیون خانواده‌های معظم شهدا هستند و امیدواریم بتوانیم با شناختن راه شهدا و ادامه راه آنها، بخشی از این دین را به خانواده‌های آنها ادا کنیم.

  وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی و پس از پیروزی در جنگ تحمیلی، امنیت را برای کشور به ارمغان آورد، خاطرنشان کرد: در سایه این امنیت بود که دستیابی به علم و دانش در بخش‌های مختلف میسر شد و علم و دانش توانست دستاوردهای بسیاری برای کشور به ارمغان آورد.

  استاندار یزد، آبادانی کشور و به دنبال آن رشد اقتصادی را از مهم‌ترین دستاوردهای کسب علم و دانش دانست و افزود: همه اینها به دنبال امنیت نصیب ملت و کشور ما شده و این امنیت به جز با خون شهدا، میسر نشده است.

  وی تاکید کرد: بی‌شک هرآنچه امروز داریم، مدیون خون شهدا هستیم و باید همواره قدردان آن باشیم.

  امام جمعه یزد نیز در این دیدارها، بر اکرام خانواده‌های شهدا تاکید کرد.

  آیت‌الله محمدرضا ناصری خاطرنشان کرد: امام راحل فرمودند که خانواده شهدا، چشم و چراغ این ملتند و اکنون باید حق آنها را ادا کنیم.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GsR3C

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *