اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

از گله گزاری امام جمعه اشکذر تا پاسخ استاندار به انتصاب های شطرنجی

شناسه خبر : 81385 | تاریخ انتشار : : 20 اردیبهشت 1398 - 11:37 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان اشکذر با حضور استاندار یزد و ائمه جمعه شهرستان اشکذر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد. در این جلسه که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد نیز حضور داشت؛ محمدعلی طالبی استاندار یزد، ضمن قدردانی از زحمات محمدعلی شاه‌حسینی فرماندار سابق اشکذر در […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان اشکذر با حضور استاندار یزد و ائمه جمعه شهرستان اشکذر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد نیز حضور داشت؛ محمدعلی طالبی استاندار یزد، ضمن قدردانی از زحمات محمدعلی شاه‌حسینی فرماندار سابق اشکذر در طول ۵ سال تصدی این پست، دستاوردهای گزارش‌شده را نشان از جدیت و تلاش وی و روحیه تعامل و همنوایی با ائمه جمعه و مدیران ادارات دانست.

وی تأکید کرد: با توجه به نیاز تحرک بیشتر حوزه اقتصادی در استان، شاه‌حسینی به‌عنوان مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌المللی استانداری یزد منصوب شد.

استاندار یزد همچنین نیاز به تحرک بیشتر در شهرستان اشکذر را بهترین انگیزه برای انتخاب هادی نسب به‌عنوان گزینه قطعی فرمانداری شهرستان اشکذر دانست و ابراز امیدواری کرد؛ فرماندار جدید با تکیه‌بر مقبولیتی که در سطح شهرستان اشکذر دارد، بتواند منشأ تحولات اقتصادی در سطح شهرستان شود.

طالبی اضافه کرد: دوره آزمون‌وخطا در شهرستان گذشته است و با توجه به سوابق هادی نسب در مدیریت‌های مختلف، وی را بهترین گزینه را برای شهرستان اشکذر است.

تشریح دلیل انتصاب های شطرنجی در استان یزد

وی به با اشاره به بحث انتصاب های شطرنجی در استان و تأکید قانون وزارت کشور مبنی بر استفاده از نیروهای بومی استانی گفت: الزامات و ضرورت‌هایی از سوی وزارت کشور برای انتصابات در مسئولیت‌های استان است که مجبوریم با اتکا به نیروهای که در کنار ما هستند، استفاده کنیم و انصافاً برخی از جابجایی‌ها در سطح استان تحول‌آفرین هست.

در این نشست که مدیر کل حوزه استانداری نیز حضور داشت؛ استاندار یزد با اشاره به اینکه الزام دیگر در شرایط کشور بحث انتخابات است و ضمن اشاره و یادآوری شرایط امروز کشور تأکید کرد: برگزاری انتخابات در این دوره؛ مسئولان باتجربه‌ای برای مدیریت انتخابات می‌طلبد و از هم‌اکنون مقدمات برگزاری انتخابات پرشور برای مشارکت حداکثری در دستور کار ادارات قرارگرفته است و فرماندار منصوب‌شده وظیفه دارد فضای خوبی را برای رقابت، حضور و مشارکت شهروندان شهرستان در انتخابات پیش رو مهیا کند.

طالبی اضافه کرد: شهرستان اشکذر ظرفیت خوبی در حوزه‌های صنعت گردشگری و کشاورزی دارد که این توانمندی‌ها باید مورد احصا قرارگرفته و با جدیت پیگیری شود.

گله گزاری امام جمعه اشکذر از استاندار یزد

در این جلسه همچنین حجت الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر با قدردانی از تلاش های شاه حسینی در طول ۵ سال و اعضای شورای اداری، گفت: با این که شهرستان ما بستر بسیاری از حرکت ها بوده است ولی مدیریت و تعاملات فرماندار سابق با سلیقه ها و احزاب مختلف باعث شد ما شاهد هیچ گونه حرکت ناخوشایند نباشیم.
وی با تبریک به سرپرست جدید فرمانداری و یکی از انتظارات مردم شهرستان را فرماندار بومی عنوان کرد و خطاب استاندار یزد گفت: اگر این هماهنگی برای جایجایی دو تا سه روز قبل انجام می شد ما با آگاهی کامل پاسخگوی مردم بودیم.

 

فرماندار جدید اشکذر: تشکیل نشست های مشترک با مجموعه مدیران ادارات برای توسعه و پیشرفت شهرستان

هادی نسب فرماندار جدید شهرستان اشکذر در ادامه این جلسه از حسن اعتماد و انتخاب استاندار در سپردن مسئولیت فرمانداری اشکذر به وی تشکر و قدردانی کرد.

فرماندار شهرستان اشکذر بابیان اینکه شهرستان اشکذر منطقه‌ای مستعد و توانمند با ظرفیت و پتانسیل بسیار بالا به شمار می‌رود، گفت: با برگزاری نشست‌های مشترک با مجموعه مدیران ادارات این شهرستان و همکاران فرمانداری، ستادی قدرتمند برای استفاده هر چه بیشتر از این ظرفیت‌ها برای توسعه و پیشرفت شهرستان اشکذر در حوزه‌های مختلف تشکیل می‌شود.

هادی نسب وحدت و همدلی در بین مردم مناطق مختلف شهرستان اشکذر را قابل‌ستایش دانست و گفت: باید در سایه این همگرایی بسیار خوب نیازهای شهرستان را به نحو مطلوبی روبه‌جلو حرکت دهیم تا منجر به رضایتمندی مردم شود.

وی در پایان به نام‌گذاری سال ۹۸ به‌عنوان سال “رونق تولید” از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره و تصریح کرد: رویکرد ما این است تا با برقراری ارتباط با واحدهای تولیدی و صنعتی، ضمن به حداقل رساندن مسائل و مشکلات آن‌ها رونق فضای کسب‌وکار و تولید را در شهرستان اشکذر ایجاد کنیم.

خاطر نشان میگردد در ابتدای این جلسه شاه حسینی فرماندار سابق شهرستان اشکذر گزارش فعالیت 5 ساله عملکرد فرمانداری این شهرستان به حاضرین ارائه داد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jqfUM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124