اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

از گله مندی «جوکار» نسبت به فضای نامطلوب درمانگاه شبانه روزی اشکذر تا دو بانده شدن جاده اشکذر-رستاق

شناسه خبر : 31329 | تاریخ انتشار : : 17 شهریور 1393 - 15:24 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، نماینده مردم یزد و اشکذر در سفر یک روزه خود به شهرستان اشکذر ضمن بازدید از چند طرح و پروژه، بر پیگیری اجرایی شدن آن ها تاکید کرد. “محمد صالح جوکار” نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه خود به […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از نسیم صادق، نماینده مردم یزد و اشکذر در سفر یک روزه خود به شهرستان اشکذر ضمن بازدید از چند طرح و پروژه، بر پیگیری اجرایی شدن آن ها تاکید کرد.

“محمد صالح جوکار” نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه خود به شهرستان اشکذر در ابتدا ازواحد آموزشی حاج رضا دهقانی واقع درعمارشهر اشکذر بازدید کرد و خواهان مشخص شدن وضعیت این مکان آموزشی جهت بهره بردای های آموزشی در شهرستان شد.

وی سپس در بازدید ازدرمانگاه شبانه روزی اشکذر ضمن اظهار خرسندی ازشبانه روزی شدن این درمانگاه نسبت به فضای نامطلوب آن چه برای کادردرمانی وچه برای بیماران اظهار گله مندی کرد.

جوکار ضمن در خواست از خیر این پروژه خواستاراتمام ساختمان نیمه تمام آن شد و همچنین از رئیس اداره بهداشت ودرمان اشکذر، اجرای تعهدات خود درخصوص این واحد درمانی را درخواست کرد.

این مقام مسئول سپس از مدرسه شهید رجایی اشکذرکه از جمله مدارس اصلی وپرجمعییت شهرستان است بازدید نمود ودرخصوص رسیدگی به این مدرسه ی فرسوده قول پیگیری داد.

جوکار همچنین در بازدید از محل احداث پل چرخاب اشکذر بر عملیاتی شدن این طرح ظرف 15 تا 30 روز آینده تاکید کرد.

نماینده مردم یزد واشکذر هم چنین از دو بانده شدن جاده اشکذر-رستاق خبرداد که اداره کل راه وشهرسازی،شهرداری وشوراشهراشکذرودهیاری های رستاق متعهد به اجرای این پروژه گردیده اند.

گاز رسانی به مجموعه گلخانه های شهرستان اشکذر از دیگر دستاورد های سفر جوکار به شهرستان است که طی برنامه ای سه ساله محقق خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/U92xO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124