• کد خبر: 78834
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 29 دی 1397 - 10:01
  در نشست فرماندار اشکذر با شوراهای اسلامی بخش خضرآباد مطرح شد؛
  در نشست فرماندار اشکذر با شوراهای اسلامی بخش خضرآباد موضوع کمبود آب آشامیدنی در سطح روستاهای خضرآباد، برخورد قاطع با شرکت های آلاینده فولاد و دیگر مشکلات مطرح شد.

  به گزارش اشکذر خبر، در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جلسه مشترک فرمانداراشکذر و بخشدارخضرآباد به اتفاق جمعی از مدیران ادارات اشکذر با اعضای شوراهای اسلامی بخش خضرآباد در مسجد جامع روستای دربحص برگزار شد.
  در این نشست اعضای شوراهای اسلامی به بیان مشکلات نارسایی ها و کمبودهای روستاهای خود پرداختند و از فرماندار خواستار رفع آنها شدند.
  کمبود آب آشامیدنی درسطح تمام روستاها، تعریض و آسفالت جاده یزد خضرآباد به کذاب، گازرسانی به چهار روستای منطقه خمسیان
  ، واگذاری زمین به جوانان روستایی برای ساخت منزل مسکونی، رفع آلودگی محیط زیست و برخورد قاطع با شرکت های فولاد آلیاژی و احیا ومرمت قنوات وبهسازی راه های روستایی از جمله این مشکلات و نارسایی ها بود.
  در این نشست فرماندار اشکذر با بیان اقدامات دولت مردان در سالهای پس ازپیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: اولویت اول ما در بخش خضرآباد آب رسانی و تعریض جاده یزد خضرآباد به کذاب می باشد و با اقدامات انجام شده تاپایان سال جاری بخشی از منطقه خضرآباد از نعمت آب آشامیدنی بهره مندمی شوند و مابقی روستاها نیز در مراحل بعدی آبرسانی به روستاهایشان انجام خواهد شد.
  محمدعلی شاه حسینی در خصوص تعریض جاده حادثه خیز خضرآباد به کذاب هم گفت: تا پایان سال جاری 5 کیلومتر از این راه روستایی که تعریض شده آسفالت می شود و 15 کیلومتر باقی مانده نیز در دستور کار قرار گرفته و در سال آینده تعریض زیرسازی و آسفالت می شود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/f3iRM

 • Telegram
 • برچسب‌ها:
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *