اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

از واگذاري زمين براي ساخت مسکن تا مشکل آنتن دهي تلفن همراه در خضرآباد

شناسه خبر : 50133 | تاریخ انتشار : : 25 بهمن 1394 - 15:06 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز) از خضرآباد، در این همايش یک‌روزه اعضاي شوراهاي اسلامي و دهیاران مشکلات و نارسایی‌های روستاهاي خود را با فرماندار در ميان گذاشتند و خواستار رفع آن شدند. راه‌اندازی اورژانس بین‌راهی خضرآباد کذاب، ايجاد اشتغال جوانان، واگذاري زمين براي ساخت مسکن، تعريض جاده یزد خضرآباد کذاب، احيا و مرمت […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر (اشکذر نیوز) از خضرآباد، در این همايش یک‌روزه اعضاي شوراهاي اسلامي و دهیاران مشکلات و نارسایی‌های روستاهاي خود را با فرماندار در ميان گذاشتند و خواستار رفع آن شدند.

راه‌اندازی اورژانس بین‌راهی خضرآباد کذاب، ايجاد اشتغال جوانان، واگذاري زمين براي ساخت مسکن، تعريض جاده یزد خضرآباد کذاب، احيا و مرمت قنوات، تسريع در آب‌رسانی به روستاهاي اين بخش به‌کارگیری جوانان اين روستاها در فولاد آلياژي ايران با توجه به نزديک بودن به اين روستاها، رفع مشکل آنتن دهي تلفن همراه، واگذاري زمين به مردم روستاي پناه کوه براي توسعه کشاورزي کشاورزان اين روستا و گازرساني به 4 روستاي منطقه خمسيان از مهم‌ترین درخواست‌های دهياران و شوراهای اسلامي بخش خضرآباد بود.

محمدعلي شاه‌حسینی ضمن قول مساعد براي حل مشکلات مطرح‌شده شوراهاي اسلامي و دهیاران را پل ارتباطي مردم با مسئولان برشمرد و خواستار پيگيري بیشتر آنان براي رفع مشکلات روستاها شد.

KHEZRABAD-INSERTI08-06-24 KHEZRABAD-INSERTI08-07-12 KHEZRABAD-INSERTI08-07-22 KHEZRABAD-INSERTI08-08-39 KHEZRABAD-INSERTI08-08-57 KHEZRABAD-INSERTI08-09-40

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2lcHP
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec