• کد خبر: 35135
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 27 آذر 1393 - 06:21
  اولین سوگواره ی عکس عاشورایی یزد حسینیه ایران؛
  در اولین سوگواره ی عکس عاشورایی یزد حسینیه ایران؛ نفرات برتر این سوگواره معرفی شدند و نمایشگاهی از آثار برگزیده این سوگواره افتتاح شد.

  watermarked-IMG_4462

  به گزارش اشکذر نیوز،نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس در اختتامیه سوگواری عکس عاشورایی در اشکذر راز ماندگاری نهضت عاشورا را ایستادگی و همراهی همه ی اقشار جامعه در اقامه آن دانست.

   

  صالح جوکار ضمن تشکر از تمام روسای هیئت های مذهبی، مداحان و شاعرانی که شعرهای مفهومی و زیبا سرودند اظهار داشت: تشکر رهبر از هیئت باغ گندم افتخاری برای یزد و همه ی هیئت های عزاداری یزد است.

   

  همچنین در این مراسم ابوالقاسم ابوترابی دبیر اولین سوگواره عکس عاشورایی با ابراز خرسندی از برگزاری اختتامیه این سوگواره در شهرستان اشکذر بیان کرد: در اولین سوگواره عکس عاشورایی 1500عکس از 190عکاس از 16استان کشور در دو بخش حرفه ای و آماتور برای دبیر خانه ارسال شده است.

   

  ابوترابی اضافه کرد: در این سوگواره سه استاد عکاسی “سید ناصر مهین طاهری”، “رومین محتشم” و “محسن راستانی” این آثار ارسالی را داوری کردند .

   

  اسامی نفرات برگزیده سوگواری ملی عکس عاشورایی در دو بخش حرفه ای و آماتور به شرح زیر است:

   

  در بخش حرفه ای به ترتیب از نفرات اول تا سوم: محمد هادی آخوندی، عمادالدین مهرجردی، محسن خیرخواه و اثر مجید دهقانی زاده شایسته تقدیر شناخته شد.

   

  در بخش آماتور به ترتیب نفرات اول تا سوم: مسعود غلامی، آرزو قربانی، هدیه میرجلیلی و اثر فاطمه احمد زاده چالشتری شایسته تقدیر شناخته شد.

   

  گفتنی است در پایان مراسم با حضور محمد صالح جوکار نمایشگاه عکس های برگزیده جشنواره در حسینیه سفید اشکذر افتتاح شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/g20Jf

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *