اشکذر خبر

از مشکلات آب‌رسانی و تردد وسايط نقليه در بخش خضرآباد تا گازرساني به منطقه خمسيان

شناسه خبر : 38345 | تاریخ انتشار : : ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ - ۷:۲۰ | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، در آخرين روزهاي کاري سال 93 و در جلسه شوراي اداري که با حضور ائمه جمعه اشکذر و خضرآباد، عبداللهي مديرکل سياسي استانداري فرماندار اشکذر و جمعي از مسئولان ادارات اشکذر و خضرآباد معاون فرماندار اشکذر و بخشدار خضرآباد در محل بخشداري خضرآباد برگزارشده بود معرفي شدند. حجج‌اسلام […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، در آخرين روزهاي کاري سال 93 و در جلسه شوراي اداري که با حضور ائمه جمعه اشکذر و خضرآباد، عبداللهي مديرکل سياسي استانداري فرماندار اشکذر و جمعي از مسئولان ادارات اشکذر و خضرآباد معاون فرماندار اشکذر و بخشدار خضرآباد در محل بخشداري خضرآباد برگزارشده بود معرفي شدند.

حجج‌اسلام طالبيان و غالبی ائمه جمعه اشکذر و خضرآباد ضمن بيان خدمات دولتمردان در طول سال‌های پس از پيروزي انقلاب اسلامي خواستار پي گيري بيشتر مسئولان براي حل مشکل آب‌رسانی به شهر خضرآباد و روستاهاي اين منطقه، گازرساني به منطقه خمسيان، حل مشکل تردد وسايط نقليه حمل سنگ‌آهن معادن در مسير جاده يزد خضرآباد کذاب و تعريض اين جاده شدند.

مديرکل سياسي استاندار يزد در اين جلسه از مسئولان ادارات نهادها و شوراهاي اسلامي شهر و روستا خواست تا تعامل بيشتري با نمايندگان عالي دولت در شهرستان و بخش خضرآباد داشته باشند که در سایه تعامل همدلي و هماهنگي است که مسائل و مشکلات مرتفع خواهد شد.

عبداللهي به مشکل کمبود آب در سطح استان يزد اشاره کرد و گفت بحران کم‌آبی استان يزد را فراگرفته است و بايد با برنامه‌ریزی و همکاري کشاورزان با جهاد کشاورزی در تغيير نوع کشت و محصولات کشاورزي در روستاها اقدامات جدی‌تری در راستاي صرفه‌جویی در مصرف آب انجام شود.

جلسه تودیع و معارفه بخشدار خضرآباد و معاون فرماندار اشکذر جلسه تودیع و معارفه بخشدار خضرآباد و معاون فرماندار اشکذر جلسه تودیع و معارفه بخشدار خضرآباد و معاون فرماندار اشکذر جلسه تودیع و معارفه بخشدار خضرآباد و معاون فرماندار اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/63ftF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *