نماینده مردم شریف شهرستان های یزد، اشکذر و بخش ندوشن درسفر یک روزه به منطقه رستاق شهرستان اشکذر طی ابراز تأسف از ناکام ماندن داستان اراضی مسکن ملی گفت: از مسئولین شهرستان و استان قول گرفتم تا در کوتاهترین زمان ممکن این مسئله را حل کنند و شخصاً این موضوع را پیگیری خواهم نمود.

به گزارش اشکذر خبر؛ محمد صالح جوکار نماینده مردم شریف شهرستان یزد، اشکذر و بخش ندوشن در سفر یک روزه خود به منطقه رستاق شهرستان اشکذر در ابتدا با ادای احترام به مقام شامخ شهدای حسن آباد رستاق در بازدید چهره به چهره و میدانی از روستاهای این منطقه از شهرستان اشکذر گفت: در این سفر از مصوبات قبلی بازدید و سراغ گرفتیم تا چنانچه مطلبی ابتر مانده آنرا مرتفع نماییم که بحمدلله اکثر موارد با همکاری مردم و مسئولان به سرانجام رسیده بودند.

جوکار در ادامه تصریح کرد: در دیدارهای امروز نکته قابل توجه در منطقه رستاق بحث آثار تاریخی و میراث فرهنگی بود که ظرفیت بسیار بالایی جهت توسعه این منطقه دارد.

وی همچنین با ابراز تأسف از ناکام ماندن داستان اراضی مسکن ملی گفت: از مسئولین شهرستان و استان قول گرفتم تا در کوتاهترین زمان ممکن این مسئله را حل کنند و شخصاً این موضوع را پیگیری خواهم نمود.

نماینده مردم شهرستان های یزد، اشکذر و بخش ندوشن در ادامه گفت: مجلس شورای اسلامی کمک کار دولت انقلابی است لکن هرجا دید مدیرانی توانایی لازم ندارند تعارف با کسی ندارد و استیضاح وزیر صمت نمونه ای از آن است که مجلس از حق قانونی خود استفاده کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/46eFy