اشکذر خبر

از مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه‌ای استان یزد تجلیل شد

شناسه خبر : 94125 | تاریخ انتشار : : ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد؛ در نشست شورای اداری و آئین تجلیل از برترین‌های جشنواره شهید رجایی استان یزد از آرش نواب مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه‌ای به عنوان مدیر برتر در این حوزه تجلیل شد. وی در حاشیه برگزاری این آیین با قدردانی از […]

به گزارش اشکذر خبر؛ به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد؛ در نشست شورای اداری و آئین تجلیل از برترین‌های جشنواره شهید رجایی استان یزد از آرش نواب مدیرعامل شرکت توزیع برق منطقه‌ای به عنوان مدیر برتر در این حوزه تجلیل شد.

وی در حاشیه برگزاری این آیین با قدردانی از تلاش همه همکاران در کسب این رتبه ارزشمند، با تاکید بر اولویت بندی نیازهای مردمی و پرداختن به خواسته شهروندان اظهار داشت: تعامل، همکاری و همراهی همه مدیران در بخش‌های مختلف ضمن ایجاد شرایط مطلوب برای خدمت شایسته به شهروندان؛ فضای خدمت را به فضای پرانگیزه و شاداب مبدل می کند.

این مسئول داشتن اخلاق و گشاده رویی با مردم را لازمه فعالیت در صنعت برق برشمرد و گفت: علاوه بر ضرورت گره گشایی از کار مردم ، نوع برخورد مدیران و کارکنان نیز دارای اهمیت ویژه ای است.

نواب در ادامه بیان داشت: پرهیز از رفتار متکبرانه و نگاه ارباب رعیتی به مردم در صنعت برق بسیار مهم و دفاع از حقوق استان در حوزه صنعت برق و حفظ جایگاه ممتاز این صنعت شریانی کار بسیارحساس و با ارزش است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد: ارائه تصویر خوب و شایسته از خدمات خادمین صنعت برق به مردم در افکار عمومی و ایجاد ذهنیت مثبت در مشترکین حائز اهمیت است.

وی اذعان کرد: راستگویی و صداقت در رفتار و گفتار و امین مردم بودن در عرصه خدمت رسانی از اهمیت مضاعفی برخوردار است

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/5ROHm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *