• کد خبر: 23531
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 13 تیر 1392 - 13:18
  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در انتخابات افزود: اینکه مردم به کسی امید می بندند و برای رفع مشکل به سراغ او می آیند، این خود نعمتی برای فرد منتخب است، از فرصت پیش آمده برای خدمت به مردم استفاده کنید.

  به گزارش اشکذر نیوز، اعضای منتخب چهارمین دوره شورای شهر اشکذر با حضور در دفتر امام جمعه با وی دیدار نمودند.

  دیدار شورای شهر با امام جمعه اشکذر

  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان ضمن قدردانی از حضور گسترده مردم در انتخابات و خلق حماسه سیاسی مد نظر رهبری افزود: خلق این حماسه نشان دهنده ی اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی است، وظیفه همه ی ماست که قدردان این اعتماد باشیم .

  وی در ادامه انتخاب اعضای جدید شورای شهر اشکذر را به آن ها  تبریگ گفت و افزود: اینکه مردم به کسی امید میبندند و برای رفع مشکل به سراغ او می آیند، این خود نعمتی برای فرد منتخب است. اگر بر این باور باشد که با این انتخاب یکی از درهای رحمت خداوند به روی او باز شده است، بهترین فرصت است که با خدمتی که مردم میکند، با گره ای که باز میکند، یکی از درهای بهشت را به روی خود باز کند. از فرصت پیش آمده برای خدمت به مردم استفاده کنید؛ چنین باوری باید در بین مسئولین وجود داشته باشد که فرصت خدمت به مردم برابر است با اجر و ثواب اخروی . در واقع ما با خدمتی که به خلق خدا میکنیم، توشه ی آخرت خود را پربارتر کرده که رضای خدا هم در این است.

  وی در ادامه توجه به وظایف و اختیارات قانونی شورای شهر را که توسط مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده ، لازم دانسته و افزود: قانون باید محور اجرای طرح ها و برنامه ها قرار گیرد، در این صورت در اجرا مشکلی پیش نمی آید،ممکن است زمان و هزینه زیادی برای یک طرح گذاشته شود در انتها متوجه شویم که اصلا این مساله در چهارچوب اختیارات ما نبوده؛ اینجاست که بعد از صرف کلی وقت و هزینه کار به سرانجام نمیرسد، پس توجه به قوانین و وظایف و اختیارات باید در اولویت کار قرار گیرد.

  امام جمعه اشکذر عدالت را رمز موفققیت و پیروزی دانست و خاطر نشان کرد: در اجرای وظایف باید عدالت جمعی را در نظر گرفت، و خدای نکرده نباید از توجه به یک بخش یا منطقه ای غافل شد.

  طالبیان در پایان گفت:ما  نیز طبق روال گذشته از منتخبین مردم حمایت میکنیم و تا آنجا که در توانمان باشد سعی بر همفکری و همدلی با اعضای منتخب مردم خواهیم داشت.

  منبع : نسیم صادق

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/cjsR5

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *