• کد خبر: 21443
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 - 11:17
  در هفته گراميداشت مقام زن
  مديركل دفتر بانوان و خانواده استانداري يزد از تقدير از زنان برتر استان در هفته گراميداشت مقام زن و روز مادر خبر داد

  به گزارش نسیم صادق به نقل ازایسنا،مريم عبدالحسين زاده در گفت‌وگو بااین خبرگزاري ، با اشاره به عناوين هفته گراميداشت مقام زن كه از سوي مركز امور زنان و خانوده نهاد رياست جمهوري اعلام شده است افزود: شنبه 7 ارديبهشت با عنوان «زن، حماسه ساز سياست و اقتصاد» يکشنبه 8 ارديبشهت و دومين روز هفته با عنوان «زن، خلاقيت و نوآوری»، دوشنبه 9 ارديبشهت ماه با نام «زن، عفاف و مسئوليت اجتماعی» ناميده شده است.

  وي افزود: سه شنبه دهم ارديبشهت و چهارمين روز هفته با عنوان «زن، تربيت و تحكيم بنيان خانواده» ، چهارشنبه 11 ارديبشهت ماه با عنوان «زن، معنويت و سبك زندگی فاطمی» پنج شنبه 12 ارديبشهت ماه با نام «زن، ايثار و ولايت پذيری» و جمعه 13 ارديبشهت و آخرين روز هفته زن با عنوان «زن، بصيرت و فرهنگ انتظار» نامگذاري شده است.

  عبدالحسين زاده تصريح كرد: دفتر بانوان و خانواده استانداري يزد نيز به مناسبت بزرگداشت مقام زن و روز مادر در سال جاري در استان براي عناوين هر روز اين هفته برنامه هاي متنوعي در نظر گرفته است.

  وي ديدار با بانوان شاغل اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي، بازديد از بند نسوان زندان و برگزاري مراسم مولودي خواني، برگزاري همايش ساحل آرامش و تقدير از زنان برتر استان در محل سينما دانش‌اموز را از برنامه هاي استان يزد در هفته گراميداشت مقام زن برشمرد.

  مديركل دفتر بانوان و خانواده استانداري يزد همچنين برگزاري همايش خانواده و امنيت در محل سالن همايشهاي دانشگاه يزد، جشنواره دختران فاطمي در محل سالن ورزشي شهيد صدوقي، افتتاح موسسه خيريه بنت الهدي، ميزگرد تلويزيوني با حضور اساتيد، شركت در نماز جمعه و همچنين همايش اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي را از برنامه هاي استان يزد در هفته گراميداشت مقام زن برشمرد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/sMF8E

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *