اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

از امضا طومار دیدار با رهبری تا امضا طومار مخالفت مردم شهرستان اشکذر با توسعه صنایع فولادی

شناسه خبر : 61562 | تاریخ انتشار : : 20 اسفند 1395 - 14:32 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ ‌خطیب نماز جمعه اشکذر با گرامیداشت سالروز تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت:این روز به روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده تا یادی شود از حق بزرگی که شهدا بر گردن ما دارند. حجت الاسلام طالبیان با بیان اینکه برترین نوع انتقال انسان به […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ ‌خطیب نماز جمعه اشکذر با گرامیداشت سالروز تشکیل بنیاد شهید و امور ایثارگران به فرمان حضرت امام خمینی (ره) گفت:این روز به روز بزرگداشت شهدا نامگذاری شده تا یادی شود از حق بزرگی که شهدا بر گردن ما دارند.

حجت الاسلام طالبیان با بیان اینکه برترین نوع انتقال انسان به عالم آخرت همان شهادت در راه خداست خاطر نشان کرد :همه انسان ها طعم مرگ را خواهند چشید و خوشا به حال کسانی که در این مسیر با شهادت موجب رستگاری خود در هر دو عالم شوند.
امام جمعه اشکذر عالی ترین مقام را در نزد شهدا دانست چرا که آنها هستی خود را خداوند معامله کردند و خداوند همان طور که در قرآن فرموده جایگاه فردوس را که برترین جایگاه در بهشت است به کسانی که در راه او جهاد می کنند وعده داده که همیشه در آن جاویدان خواهند بود.
وی با اشاره به اینکه در آستانه سال نو قرار داریم از همه برادران و خواهران ایمانی درخواست کرد تا هدایای نقدی و غیر نقدی خود را در حد توان در اختیار کمیته امداد امام خمینی قرار دهند تا در اختیار افراد بی بضاعت و کم درآمد قرار گیرد.
شهادت آیت الله کاشانی و وفات حضرت ام البنین از دیگر موارد مطرح شده توسط امام جمعه اشکذر بود.
در حاشیه نماز جمعه این هفته اشکذر حجت الاسلام طالبیان از عموم مردم درخواست کرد تا دو طومار که در مقابل درب ورودی مسجد قرار دارد امضا کنند:اول طومار استانی مردم دارالعباده به مسئول دفتر رهبر معظم انقلاب جهت اینکه در صورت موافقت 10 فروردین که به عنوان شهدای یزد در دوران انقلاب شناخته می شود مثل برخی از استان ها که یک روز را در سال با ایشان دیدار می کنند این روز به مردم استان یزد اختصاص داده شود تا با معظم له دیدار نمایند.

و طومار دوم در رابطه با آلودگی شهرستان به واسطه وجود استقرار صنایع آلاینده در منطقه شهرک صنعتی فولاد که در روزهای اخیر و به ویژه در فضای مجازی مورد اعتراض شدید مردم شهرستان اشکذر قرار گرفته است.

امام جمعه اشکذر با اشاره به آلایندگی صنایع فولادی اظهار داشت: امیدواریم صدای ائمه جمعه، مسئولان شورای اسلامی و مردم شهرستان به گوش مسئولان کشوری برسد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/p5Q9o

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124