اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

ارتقاء درجه کتابخانه مرحوم ذاکری اشکذر از هفت به پنج

شناسه خبر : 79160 | تاریخ انتشار : : 13 بهمن 1397 - 8:22 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر، ولی الله حفیظی رئیس این اداره با اعلام این خبر گفت: بر اساس آیین‌نامه نهاد کتابخانه‌های‌ عمومی کشور و با توجه به افزایش تعداد اعضاء و عملکرد مطلوب کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری ارتقا درجه می‌یابد. وی ادامه داد: کتابخانه عمومی […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اشکذر، ولی الله حفیظی رئیس این اداره با اعلام این خبر گفت: بر اساس آیین‌نامه نهاد کتابخانه‌های‌ عمومی کشور و با توجه به افزایش تعداد اعضاء و عملکرد مطلوب کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری ارتقا درجه می‌یابد.

وی ادامه داد: کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری با عضویت هشتصد نفر، امانت 3هزار جلد کتاب در ماه و با داشتن شانزده هزار جلد کتاب از درجه هفت به درجه پنج ارتقاء پیدا کرد.

حفیظی با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی برای ترویج کتاب و کتابخوانی در بین مردم گفت: برگزاری مسابقات مکتوب در سطح شهر برای اقشار مختلف جامعه، برگزاری کلاس‌‌های قصه‌گویی برای کودکان و خانواده‌ها و … از  کارهایی است که برای ترغیب مردم به کتابخانه‌ها انجام می‌شود.

وی یادآور شد: کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری در یک سال گذشته دو درجه ارتقا پیدا کرده که این موضوع به دلیل افزایش اعضا و پیگیری تفاهمنامه‌ها و بخشنامه‌های ارسالی بوده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2iQkE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124