• کد خبر: 91751
      منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
        تاریخ انتشار: جمعه 9 خرداد 1399 - 09:49
    پس از ۳ ماه وقفه کرونایی
    امکان ارائه خدمات مشاوره قضایی به مراجعین بعد از وقفه سه ماهه به خاطر ویروس کرونا مجددا در دادگستری شهرستان اشکذر فراهم گردید.

    به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دادگستری شهرستان اشکذر سید محمد ابراهیم اقبالی زارچ رئیس دادگستری شهرستان اشکذر با اشاره به تعطیلی ارائه مشاوره و راهنمایی‌های حقوقی این اداره در زمان انتشار ویروس کرونا گفت: با برنامه ریزی به عمل آمده و به منظور پیشبرد اهداف توسعه قضایی، واحد ارشاد و معاضدت قضایی با حضور مستمر وکلا جهت ارائه مشاوره و راهنمایی های حقوقی در دادگستری شهرستان اشکذر پس از یک وقفه سه ماهه بخاطر کرونا مجددا از تاریخ ۱۳۹۹/۳/۱۱ راه اندازی می گردد.

    رئیس دادگستری شهرستان اشکذر در این باره اظهار داشت: در راستای دسترسی مردم شریف شهرستان اشکذر به خدمات رایگان حقوقی و حفظ کرامت مراجعین، واحد ارشاد و معاضدت قضایی با لزوم رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط مراجعین و با همکاری وکلای محترم این شهرستان پس از وقفه چند ماهه فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.

    وی در ادامه افزود: آثار بیماری کرونا در روابط خصوصی و تجاری اشخاص امری غیر قابل انکار و منتهی به طرح دعاوی مرتبط با آن خواهد بود که ضرورت وجود مرجعی جهت مشاوره به اشخاص را بیش از پیش می نماید.

    اقبالی تاکید کرد: نتیجه فعالیت این واحد امکان مشاوره عموم مردم پیش از طرح دعاوی و شکایت ها بدون وجود دغدغه هزینه مشاوره و به تبع آن کاهش طرح دعوای ناصواب و صرف وقت و هزینه مراجعین خواهد بود.

    لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/gxt9y

  • Telegram
  • ارسال نظر :

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تکمیل کنید *