اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

ادامه تعطیلی صنوف و تشکر اداره صمت از بازاریان و کسبه شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 90652 | تاریخ انتشار : : 15 فروردین 1399 - 16:43 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان اشکذر به همراه اتحادیه های صنفی، بازرسی و نظارت بر اصناف این شهرستان؛ هشتمین بیانیه خود را در راستای مبارزه با ویروس کرونا صادر کرد و از تمامی بازاریان و اصناف خواستند؛ تا اطلاع ثانوی به تعطیلی صنف خود ادامه دهند. این بیانیه می‌افزاید هم‌زمان […]

به گزارش اشکذر خبر؛ اداره صمت و اتاق اصناف شهرستان اشکذر به همراه اتحادیه های صنفی، بازرسی و نظارت بر اصناف این شهرستان؛ هشتمین بیانیه خود را در راستای مبارزه با ویروس کرونا صادر کرد و از تمامی بازاریان و اصناف خواستند؛ تا اطلاع ثانوی به تعطیلی صنف خود ادامه دهند.

این بیانیه می‌افزاید هم‌زمان با نشست شورای تامین و کارگروه بهداشت و سلامت شهرستان اشکذر زمان اعلام بازگشایی مبنی بر اینکه چه واحدهایی بازگشایی و چه واحد هایی تعطیل بمانند؛ مشخص میگردد. شهروندان نیز موج”پویش در خانه بمانیم” و “پویش اصناف، هم قدم و هم نفس با هم اشک کرونا را در میاریم” را ادامه دهند .

متن پیام و هشتمین بیانیه بدین شرح است.

اصناف و بازاریان محترم
با سلام و تحیات الهی

با احترام؛ در اجرای طرح پیاده شدن مبارزه با پدیده ویروس کرونا آن هم در روزهای پایان سال که شما بازاریان و اصناف محترم تمامی امید تان به گسترش فروش و تجارت بوده همه ما اعضای اداره صمت، اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی که در یک خانواده بازاری و اقتصادی که در کنار هم هستیم شاهد رکود حاکم بر بازار شما عزیزان بودیم.
در این میان نیز مکاتبات و پیگیری هایی از سوی اتاق اصناف شهرستان و استان با دستگاههای دولتی در جهت وضعیت رکود شما بازاریان صورت گرفته که تاوان همکاری و خانه نشینی اصناف به نحوی جبران گردد.
اکنون در این لحظه حساس و برای اقدامات پیشگیرانه از این بیماری ناخوانده ،با همکاری و همراهی شما بازاریان ، شهرستان اشکذر وضعیت بهتری نسبت به دیگر شهرستانها پیدا کرده که جای بسی خوشحالی و شادمانیست که باز هم شما بازاریان نشان دادید در راستای سلامتی و پویایی مردم این شهرستان بی تفاوت نبوده و نیستید.
فلذا ضمن تقدیر و تشکر و سپاسگزاری از یکایک شما بازاریان وصنوف محترم تقاضامندیم با توجه به حساسیت موضوع و در روزهای آخر این مبارزه ، ازبازگشایی صنف خودتان خودداری نموده و حوصله و تحمل نمایید تا بنا به دستور شورای تامین و کارگروه بهداشت و سلامت شهرستان و مجموعه ستاد مبارزه با کرونا در استان که در هفته آینده برگزار میگردد زمان بازگشایی در هفته آینده اعلام گردد.

بدیهی است تا زمان اعلام بازگشایی صنوف هیچ مغازه ای (غیر ضروری) حق فعالیت نداشته و ندارد.
در پایان نیز از تمامی شهروندان خواستاریم که موج ”پویش در خانه بمانیم” را ادامه دهند.

به امید شهرستانی آباد و پر رونق در سال ۱۳۹۹

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/GnxcX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec