اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

ادامه بارش‌ها طی ۲۴ ساعت آینده در استان یزد

شناسه خبر : 87093 | تاریخ انتشار : : 26 آذر 1398 - 19:00 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر،رضا برهانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد، ضمن پیش‌بینی هوای استان در چند روز آینده گفت: انتظار می‌رود سامانه بارشی که از دیروز فعالیت خود را شروع کرده است در ۲۴ ساعت آینده، غالب مناطق استان به‌ویژه جنوب را در برگرفته و آسمان استان نیمه‌ابری تا ابری و مه‌آلود همراه با […]

به گزارش اشکذرخبر،رضا برهانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یزد، ضمن پیش‌بینی هوای استان در چند روز آینده گفت: انتظار می‌رود سامانه بارشی که از دیروز فعالیت خود را شروع کرده است در ۲۴ ساعت آینده، غالب مناطق استان به‌ویژه جنوب را در برگرفته و آسمان استان نیمه‌ابری تا ابری و مه‌آلود همراه با وزش باد و بارندگی باشد.

مدیرکل هواشناسی استان یزد همچنین تأکید کرد: این سامانه بارشی تنها در نیمه غربی استان، از فردا چهارشنبه بعد از ظهر تا اوایل صبح روز پنج‌شنبه ادامه خواهد داشت و پس‌ازآن با کاهش ابر روبه‌رو خواهیم بود.

وی ادامه داد: با توجه به ورود سامانه جبهه هوای سرد که از فردا روی منطقه قرار می‌گیرد، انتظار می‌رود از فردا شب کاهش دما در سراسر نقاط استان روی دهد.

برهانی همچنین با اشاره به میزان بارندگی‌های اخیر در شهرستان‌های استان یزد اعلام کرد: بختیاری از توابع شهرستان خاتم با ۳۷ میلی‌متر بارندگی، پرباران‌ترین نقطه استان بوده است و پس‌ازآن چاهک با ۲۴٫۱ میلی‌متر، سورک شهرستان میبد ۱۶ میلی‌متر، خودسفلی شهرستان تفت با ۱۲ میلی‌متر، هامانه و کذاب شهرستان اشکذر با ۷٫۵ میلی‌متر، فخرآباد شهرستان اردکان با ۶٫۵ میلی‌متر، تنگ چنار با ۵٫۵ میلی‌متر، منشاد شهرستان مهریز و فراغه شهرستان ابرکوه با ۵ میلی‌متر پرباران‌ترین مناطق شهرستان‌ها بوده است.

وی افزود: میزان بارندگی گزارش‌شده از شهرستان بهاباد ۰٫۱ میلی‌متر بوده است و از ایستگاه فرودگاه شهرستان یزد نیز ۱٫۵ میلی‌متر و از ایستگاه زارچ ۳٫۱ میلی‌متر بارندگی گزارش‌شده است؛ همچنین میزان بارندگی‌ها در دیگر نقاط استان و مناطق شهری شهرستان ها کمتر از ۵ میلی‌متر بوده است.

مدیرکل هواشناسی استان یزد تصریح کرد: این بارندگی‌ها که از ساعت ۶ و نیم صبح دیروز تا ۶ و نیم صبح امروز محاسبه‌شده است تا ۲۴ ساعت آینده ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/e9bhj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec