• کد خبر: 89612
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: سه شنبه 6 اسفند 1398 - 07:29
  فرماندار شهرستان اشکذر در جلسه تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان تاکید کرد
  فرماندار شهرستان اشکذر: شهرستان اشکذر از نظر سرانه سالن های ورزشی سرپوشیده جایگاه ممتازی را در سطح کشور دارد که در نحوه مدیریت این ظرفیت در شهرستان باید دقت بیشتری صورت گیرد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر؛ آیین تکریم و معارفه رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان اشکذر با حضور” شریعتی” مدیرکل ورزش و جوانان، “هادی نسب” فرماندار شهرستان اشکذر و روسای هیئت های ورزشی این شهرستان برگزار شد.

  در این مراسم که در سالن کوثر فرمانداری شهرستان برگزار شد؛ فرماندار اشکذر با اشاره به اینکه شهرستان اشکذر از نظر سرانه سالن های ورزشی سرپوشیده جایگاه ممتازی را در سطح کشور دارد؛ گفت: در نحوه مدیریت این ظرفیت در شهرستان باید دقت بیشتری صورت گیرد تا هیئت های ورزشی از سرانه ایجاد شده به نحو مطلوبی بهره مند شوند.

  وی در ادامه افزود: انتظاری که از اداره ورزش و جوانان به عنوان متولی مسائل مرتبط با ورزش و جوانان شهرستان می رود این است که مدیریت واحدی را در این حوزه به وجود آورد تا برنامه‌های هیئت های ورزشی از طریق این مدیریت واحد پیگیری و دنبال شود.

  هادی نسب با اشاره به خلاء برگزاری جشنواره ورزش های بومی و محلی در این شهرستان، خاطر نشان کرد: احیا و ترویج بازی های بومی و محلی نیازمند توجه ویژه جهت شناسایی و معرفی بازی ها و برنامه ریزی برای عملیاتی کردن در مناطق مختلف این شهرستان است.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ADn8l

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *