اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اشکذر راه‌اندازی خواهد شد

شناسه خبر : 94317 | تاریخ انتشار : : 03 مهر 1399 - 14:29 | ارسال توسط :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، “هادی هادی‌نسب” فرماندار شهرستان اشکذر طی نشستی با “علی اکبر مختاری” مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد دیدار و گفتگو کرد.  فرماندار اشکذر در این نشست که دادستان عمومی و انقلاب و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز حضور داشتند؛ با اشاره به ضرورت نظارت و بازرسی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، “هادی هادی‌نسب” فرماندار شهرستان اشکذر طی نشستی با “علی اکبر مختاری” مدیرکل تعزیرات حکومتی استان یزد دیدار و گفتگو کرد.

 فرماندار اشکذر در این نشست که دادستان عمومی و انقلاب و رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نیز حضور داشتند؛ با اشاره به ضرورت نظارت و بازرسی دقیق و مداوم از واحدهای صنفی و صنعتی، بر راه‌اندازی اداره تعزیرات حکومتی شهرستان اشکذر تأکید کرد.

گفتنی است در این نشست مقرر گردید با تأمین و آماده‌سازی ساختمانی مناسب از سوی شهرستان و تأمین منابع و نیروی انسانی لازم در آینده نزدیک نماینگی سازمان تعزیرات حکومتی در شهرستان اشکذر راه‌اندازی شود.

همچنین مقرر شد: تا زمان تشکیل و راه‌اندازی این نمایندگی، نظارت و بازرسی از بازار و واحدهای صنفی و صنعتی در قالب گشت‌های مشترک با اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان انجام شود. 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AeMYi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec