اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اخطار اتاق اصناف شهرستان اشکذر به واحد های بی پروانه

شناسه خبر : 30450 | تاریخ انتشار : : 14 مرداد 1393 - 17:08 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز،  دومين جلسه كميسيون نظارت اين شهرستان در سال جاري با حضور شاه حسینی فرماندار و رئیس کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان اشکذر،به منظور بررسي وضعیت بازار واصناف در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد. فرماندار در اين جلسه ضمن تبريك پیشاپیش عید فطر به مسئولین شهرستان واعضاء حاظر در جلسه یکی از […]

اتاق اصناف

به گزارش اشکذر نیوز،  دومين جلسه كميسيون نظارت اين شهرستان در سال جاري با حضور شاه حسینی فرماندار و رئیس کمیسیون نظارت بر اصناف شهرستان اشکذر،به منظور بررسي وضعیت بازار واصناف در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد.
فرماندار در اين جلسه ضمن تبريك پیشاپیش عید فطر به مسئولین شهرستان واعضاء حاظر در جلسه یکی از مسائل مهم شهرستان را رسیدگی به موضوع شناسایی واحدهای بی پروانه وساماندهی آنها ونیز برخورد با واحدهای متخلف وگرانفروش در شهرستان دانست.
ایشان درادامه به مسائل ومشکلات مطرح شده توسط مسئول اتاق اصناف شهرستان ونیز سرپرست نمایندگی صنعت ,معدن وتجارت شهرستان اشاره كرد و گفت میبایست با تدبيری مناسب وبا هماهنگی بین بخشی تمام مشکلات را در سریعترین زمان بر طرف نمائیم.
در ادامه این جلسه ضمن پیگیری و تشریح مصوبات جلسات قبل از سوی دبیر کمیسیون نظارت شهرستان به موضوعات و مشکلات اصناف پرداخته شد و پس از بحث وتبادل نظر بین اعضاء کمیسیون ، تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ شد.

منبع: روابط عمومی نمایندگی صنعت ,معدن وتجارت شهرستان اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/7RTl2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124