اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

اختصاص 300 میلیون ريال برای عمليات فاضلاب کشي روستاي کذاب

شناسه خبر : 39544 | تاریخ انتشار : : 01 اردیبهشت 1394 - 22:25 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، با حضور امام‌جمعه بخش خضرآباد، مدیرکل دفتر امور روستايي و شوراها، مشاور امور بانوان استاندار و بخشدار خضرآباد ساختمان استيجاري دهياري روستاي کذاب افتتاح شد. امام‌جمعه بخش خضرآباد در این مراسم با تبريک فرارسيدن ماه رجب به بيان اهميت شور و مشورت از ديدگاه اسلام پرداخت و گفت: […]

DSC014367

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، با حضور امام‌جمعه بخش خضرآباد، مدیرکل دفتر امور روستايي و شوراها، مشاور امور بانوان استاندار و بخشدار خضرآباد ساختمان استيجاري دهياري روستاي کذاب افتتاح شد.
امام‌جمعه بخش خضرآباد در این مراسم با تبريک فرارسيدن ماه رجب به بيان اهميت شور و مشورت از ديدگاه اسلام پرداخت و گفت: دهيار و شوراهاي اسلامي بايد ماهيانه با مردم روستا جلسه داشته باشند و با آنان در خصوص انجام کارها به شور و مشورت بپردازند که در اين صورت است که موفق می‌شوند.
در این جلسه هم‌چنین چند تن از اهالی روستاي کذاب به بيان مشکلات روستا ازجمله مشکل فاضلاب روستا پرداختند و خواستار حل آن شدند.
که با بازديد امام‌جمعه بخش خضرآباد و مديرکل دفتر امور روستايي و مشاور استاندار از منازل روستاييان کذابي مقرر شد با تخصيص 300 میلیون ريال اعتبار اوليه عمليات فاضلاب کشي روستاي کذاب آغاز شود.
بخشدار خضرآباد هم از آغاز طرح آب‌رسانی به شهر و روستاهاي بخش خضرآباد خبر داد و گفت: بااعتبار اوليه 8 میلیارد تومان طرح آب‌رسانی به شهر و روستاهاي خضرآباد در سال جاري انجام خواهد شد.
مقيمي و مشاور امور بانوان استاندار يزد در ادامه از فاز دوم پروژه بلوار در حال ساخت روستاي هامانه از توابع دهستان کذاب نيز بازديد کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hi5KG

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124