• کد خبر: 39544
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: سه شنبه 1 اردیبهشت 1394 - 22:25
  در بازدید مسئولان استان مطرح شد
  در بازديد امام‌جمعه بخش خضرآباد و مديرکل دفتر امور روستايي و مشاور استاندار از منازل روستاييان کذابي، 300 میلیون ريال اعتبار اوليه برای عمليات فاضلاب کشي این روستا تخصيص یافت.

  DSC014367

  به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، با حضور امام‌جمعه بخش خضرآباد، مدیرکل دفتر امور روستايي و شوراها، مشاور امور بانوان استاندار و بخشدار خضرآباد ساختمان استيجاري دهياري روستاي کذاب افتتاح شد.
  امام‌جمعه بخش خضرآباد در این مراسم با تبريک فرارسيدن ماه رجب به بيان اهميت شور و مشورت از ديدگاه اسلام پرداخت و گفت: دهيار و شوراهاي اسلامي بايد ماهيانه با مردم روستا جلسه داشته باشند و با آنان در خصوص انجام کارها به شور و مشورت بپردازند که در اين صورت است که موفق می‌شوند.
  در این جلسه هم‌چنین چند تن از اهالی روستاي کذاب به بيان مشکلات روستا ازجمله مشکل فاضلاب روستا پرداختند و خواستار حل آن شدند.
  که با بازديد امام‌جمعه بخش خضرآباد و مديرکل دفتر امور روستايي و مشاور استاندار از منازل روستاييان کذابي مقرر شد با تخصيص 300 میلیون ريال اعتبار اوليه عمليات فاضلاب کشي روستاي کذاب آغاز شود.
  بخشدار خضرآباد هم از آغاز طرح آب‌رسانی به شهر و روستاهاي بخش خضرآباد خبر داد و گفت: بااعتبار اوليه 8 میلیارد تومان طرح آب‌رسانی به شهر و روستاهاي خضرآباد در سال جاري انجام خواهد شد.
  مقيمي و مشاور امور بانوان استاندار يزد در ادامه از فاز دوم پروژه بلوار در حال ساخت روستاي هامانه از توابع دهستان کذاب نيز بازديد کردند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hi5KG

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *