• کد خبر: 86057
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 25 آبان 1398 - 17:15
  رئیس بنیاد مسکن اشکذر در گفتگو با اشکذر خبر:
  رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر در مورد طرح مسکن ملی در شهرستان، گفت: به شهرستان اشکذر ۸۰ واحد مسکونی تخصیص داده شده که ۱۰ الی ۱۵ واحد آن در بخش خضرآباد است.

  رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر در گفتگو با خبرنگار اشکذر خبر در مورد طرح مسکن ملی در شهرستان اشکذر، گفت: به شهرستان اشکذر ۸۰ واحد مسکونی تخصیص داده شده که ۱۰ الی ۱۵ واحد آن در بخش خضرآباد و مابقی در شهر اشکذر ساماندهی می شود.

  زارع نژاد به محل پیشبینی شده این واحد ها در شهر اشکذر اشاره کرد و اظهار داشت: واحد های مسکونی در محله های زرین شهر و ادامه مسکن مهر رضوانشهر پیش بینی شده اند.

  وی در مورد شرایط متقاضیان مسکن ملی نیز گفت: متقاضی متأهل و یا سرپرست خانوار،  دارای حداقل 5 سال سابقه سکونت در پنج سال اخیر در شهر مورد تقاضا، نداشتن منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی (نظیر چک برگشتی، تسهیلات معوقه و …)، توانایی تأمین هزینه ساخت مسکن (مازاد بر تسهيلات بانكي) دانست.

  رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اشکذر به شرایط ثبت نام زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و افزود: بانوان سرپرست خانواده مشروط به داشتن حداقل 35 سال سن می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

  زارع نژاد، با بیان دیگر شروط ثبت نام در طرح مسکن، گفت: متقاضی و افراد تحت تکفل می بایست، فاقد زمين مسكوني يا واحد مسكوني (از 1384/01/01 به بعد) بوده و از تاريخ 1357/11/22 از هيچ يك از امكانات نهادهاي عمومي غيردولتي مربوط به تأمين مسكن شامل زمين، واحد مسكوني و يا تسهيلات يارانه‌اي خريد و يا ساخت واحد مسكوني استفاده نكرده باشد و همچنین  توانایی تأمین هزینه ساخت مسکن (مازاد بر تسهيلات بانكي) و امکان سپرده‌گذاری حداقل سي درصد هزينه ساخت مازاد بر تسهيلات بانكي را داشته باشد.

  وی با ابراز بی اطلاعی از زمان دقیق ثبت نام در سامانه مسکن ملی، گفت: یزد جزء استان های مرحله سوم است که روز های آتی نوبت به ثبت نام یزدی ها در سامانه می شود و متقاضیان ثبت نام در طرح مسکن ملی می توانند با مراجعه به سایت www.tem.mrud.ir  ثبت نام نمایند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TWAMj

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *