طی سفر استاندار به بخش خضرآباد جهت تکمیل طرح نیمه تمام جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کزآب اعتباری معادل صد و چهل میلیارد ریال تخصیص یافته و این جاده تا چند ماه آینده عملیات تعریض زیرسازی و آسفالت آن به اتمام می رسد و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش اشکذرنیوز؛ محمد پرهیزکار بخشدار خضرآباد، در جمع مردم دهستان کزآب به تشریح عملکرد دولت سیزدهم در بخش خضرآباد پرداخت و گفت: در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات خوبی در روستاهای این منطقه اتفاق افتاده است طی سفر استاندار به بخش خضرآباد جهت تکمیل طرح نیمه تمام جاده حادثه خیز یزد خضرآباد به کزآب اعتباری معادل صد و چهل میلیارد ریال تخصیص یافته و این جاده تا چند ماه آینده عملیات تعریض زیرسازی و آسفالت آن به اتمام می رسد و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

پرهیزکار در ادامه گفت: از محل سفر استاندار به بخش خضرآباد مبلغ چهل و پنج میلیارد ریال هم برای خرید و نصب دوربین های نظارتی و کنترل سرعت اختصاص یافته است.
بخشدار خضرآباد به طرح آبرسانی به روستاهای این بخش هم اشاره کرد و گفت: عملیات آبرسانی که از قبل شروع شده ادامه دارد و موضوع دائمی شدن آب در شبکه آب روستاها هم در سفر استاندار به این منطقه مطرح شد و قرار شد با پیگیری های بخشداری با اداره آبفا ضمن تسریع در آبرسانی به مابقی روستاها آب شرب اهالی ساکن در منطقه دائمی باشد.
پرهیزکار به موضوع احیا و مرمت قنوات آسیب دیده از سیل و تخریب زیرساخت های روستاهای سیل زده هم اشاره کرد و گفت: احیا و مرمت قنوات آغاز شده و راه های دسترسی به روستاها نیز انجام شده و اعتبارات خوبی برای بهسازی مکان های آسیب دیده از سیل در نظر گرفته شده است.
گفتنی است؛ افتتاح ایستگاه اقلیم شناسی خضرآباد؛ بهسازی خیابان شهید قاسمی شهر خضرآباد و آغاز عملیات احداث میدان ورودی شهر خضرآباد از دیگر اقدامات دولت سیزدهم در بخش خضرآباد می توان نام برد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QV1vg