در طرح نهضت ملی مسکن شهر خضرآباد سیصد و چهل و چهار نفر ثبت نام کرده اند و پالایش آنها به اتمام رسیده است.

به گزارش اشکذر خبر؛ فرساد غفوری رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان اشکذر در بازدید میدانی از زمین های در حال آماده شده خضرآباد گفت: در طرح نهضت ملی مسکن شهر خضرآباد سیصد و چهل و چهار نفر ثبت نام کرده اند و پالایش آنها به اتمام رسیده است.
فرساد غفوری گفت: در همین راستا با پیگیری های انجام شده هشت هکتار از اراضی برای طرح نهضت ملی تخصیص داده شده که تمهیدات لازم جهت اخذ سند فراهم گردیده است. علاوه بر اینکه در برنامه دولت چهل و چهار واحد جهت طرح نهضت ملی تخصیص یافته که انشاالله مردم بزرگوار خضرآباد همت لازم جهت تکمیل فرایند ثبت نام معمول نمایند.
غفوری با بیان اینکه در حال حاضر آمادگی تحویل چهل و چهار واحد طبق برنامه ارائه شده برای متقاضیان طرح نهضت ملی فراهم می باشد میتوانند متقاضیان واجد شرایط نسبت به تکمیل ثبت نام اقدام نمایند و چهار واحد مسکونی به مساحت هر کدام یکصد و شصت متر مربع سند اخذ گردیده است و در صورت تکمیل ظرفیت اراضی نهضت ملی با تمهیدات مسئولین محترم استان و مدیر کل محترم راه وشهرسازی تمام واحدها دویست و پنجاه متری طراحی می گردد.
شهردار خضرآباد هم در نشست مشترک با رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان اشکذر گفت: این شهرداری به منظور کمک به همشهریان جهت رفع مشکل رفت وآمد آنها به مرکز شهرستان آمادگی کامل دارد تا مراحل ثبت نام تا تکمیل پرونده در این شهرداری همکاری لازم انجام دهد.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/irSmj