اشکذر خبر

همزمان با بازدید استاندار یزد از مناطق سیل زده امام جمعه خضرآباد خواستار شد

اختصاص بودجه کافی برای جبران خسارات وارده به روستاهای بخش خضرآباد

شناسه خبر : 110212 | تاریخ انتشار : : ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۷ | ارسال توسط :

امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به سفر شهرستانی استاندار یزد به سفر ایشان به شهرستان اشکذر و بازدید از مناطق سیل زده خضرآباد خواستار اختصاص بودجه کافی برای جبران خسارات وارده به روستاهای این بخش شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در خطبه ای نماز جمعه این هفته با گرامیداشت سی مرداد به عنوان روز جهانی مساجد گفت: اقامه نماز به ویژه به صورت جماعت آن هم در مساجد محور تربیت اسلامی شناخه می‌شود و نتیجه تقویت صفوف ذکر خدا و آبادانی مساجد پرورش نیروهای انقلابی و مقابله با تهاجم فرهنگی و شبهه افکنی دشمنان خواهد بود.

غالبی در ادامه با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به ایران اسلامی تصریح کرد: ایستادگی، رشادت، شجاعت و استقامت آزادگان سرافراز در چندین سال اسارت در کشور عراق فراموش نشدنی است.

امام جمعه این بخش از شهرستان اشکذر با اشاره به سفر شهرستانی استاندار یزد به سفر ایشان به خضرآباد و روستاهای سیل‌زده و بازدید میدانی از خسارات سیل به زیرساخت های آب، برق، راه ارتباطی، گاز و باغات کشاورزان این منطقه از بخش خضرآباد خواستار اختصاص بودجه کافی برای جبران خسارات وارده به روستاهای این بخش شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OR7T8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *