اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

اخبار کوتاه خضرآباد

شناسه خبر : 89065 | تاریخ انتشار : : 21 بهمن 1398 - 9:07 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع اعضای ستاد دهه فجرانقلاب اسلامی این بخش گفت: بیست ودوم بهمن و انتخابات دوم اسفندماه دو آزمون بزرگ الهی ملت ایران در روزهای آینده است که مشارکت بالا در آن سبب افزایش اقتدار کشور و دور شدن دشمنان از مرزهای ایران می‌شود. حجت الاسلام غالبی […]

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع اعضای ستاد دهه فجرانقلاب اسلامی این بخش گفت: بیست ودوم بهمن و انتخابات دوم اسفندماه دو آزمون بزرگ الهی ملت ایران در روزهای آینده است که مشارکت بالا در آن سبب افزایش اقتدار کشور و دور شدن دشمنان از مرزهای ایران می‌شود.

حجت الاسلام غالبی از مسولین و اعضای ستاد دهه فجر خواست تا زمینه حضور حداکثری مردم در مراسم راهپیمایی سالگردپیروزی انقلاب اسلامی فراهم سازند در این جلسه مقرر شد مراسم راهپیمایی یوم الله بیست ودوم بهمن ساعت ۱۱صبح از میدان ورودی شهر خضرآباد شروع و تا گلزارشهدای این شهر ادامه یابد.

همزمان باایام الله دهه مبارک فجر بخشدار خضرآباد به اتفاق شهردار و مسولین ادارات این بخش و جمعی از مسولین سپاه و بسیج شهرستان اشکذر با امام جمعه بخش خضرآباد دیدارکردند.

حجت الاسلام غالبی خدمات دولت مردان بعدازبیروزی انقلاب اسلامی را مخصوصا در روستاها خوب ارزیابی کرد و خطاب به مسولین ادارات گفت: خدمت به مردم مخصوصا روستانشینان محروم بهترین موهبت الهی است که خداوندبه شماها داده است و باید قدردان آن باشید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Aaxrj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec