اشکذر خبر


اخبار کوتاه بخش خضرآباد

شناسه خبر : 113020 | تاریخ انتشار : : ۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۱ | ارسال توسط :

از محکومیت نمازگزاران جمعه در مسجد مهدیه روستای اتابک اهانت نشریه فرانسوی به مرجعیت شیعه تا برگزاری یادمان شهید حفیظی در روستای اتابک در اخبار کوتاه بخش خضرآباد را مشاهده کنید!

محکومیت نمازگزاران جمعه در مسجد مهدیه روستای اتابک اهانت نشریه فرانسوی به مرجعیت شیعه

مردم ولایتمدار روستاهای مختلف بخش خضرآباد اهانت یک نشریه فرانسوی به مرجعیت شیعه همچنین سیاست‌های ضد دینی دولت فرانسه پس از آیین عبادی- سیاسی نماز جمعه محکوم کردند.
مردم ولایت‌مدار روستاهای بخش خضرآباد پس از اقامه نماز جمعه در مسجد مهدیه روستای اتابک با شعار های کوبنده ما با ولایت زنده‌ ایم تا زنده ایم رزمنده ایم رهبر اگر فرمان دهد جان را فدایش می کنیم مکرون خیانت می کند غرب حمایت می کند اقدامات نشریه موهن فرانسوی را محکوم کردند.

برگزاری یادمان شهید حفیظی در روستای اتابک
یادمان شهید محمد علی حفیظی اتابک با حضور خانواده های معظم شاهد ؛ امام جمعه بخش خضرآباد و مردم ولایتمدار و قدرشناس این روستا و دیگرروستاهای این منطقه در مسجد مهدیه روستای اتابک برگزار شد
سخنران این مراسم حجت‌الاسلام دهقان چناری بود که در خصوص مقام ومنزلت والای شهدای گرانقدر و ایثار و از خودگذشتگی پدران و مادران شاهد مطالبی بیان کرد.
وی با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به معجزه دعای خیر پدر ومادر در حق فرزندان اشاره کرد وگفت ما باید قدر دان مادران شهدا باشیم که همچو فرزندانی را برای دفاع از ایران تربیت کردند.
شهید محمد علی حفیظی اتابک سال شصت وپنج درنوزده سالگی در عملیات کربلای پنج به شهادت رسید و پیکرش پس از چندسال دوری از وطن در روستای اتابک به خاک سپرده شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aXtGY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *