اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

احداث 3 کشتارگاه صنعتی طیور در اشکذر

شناسه خبر : 35393 | تاریخ انتشار : : 07 دی 1393 - 20:42 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، اکبر حدادزاده در بازدید معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد از کشتارگاه‌های صنعتی طیور در شهرستان اشکذر اظهار داشت: هم‌اکنون عملیات ساخت سه باب کشتارگاه صنعتی طیور در اشکذر در حال اجراست. وی با اشاره به چالش‌های موجود در ساخت واحدهای صنعتی کشتارگاهی عنوان کرد: ساخت این واحدها […]

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از خبرگزاری فارس، اکبر حدادزاده در بازدید معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد از کشتارگاه‌های صنعتی طیور در شهرستان اشکذر اظهار داشت: هم‌اکنون عملیات ساخت سه باب کشتارگاه صنعتی طیور در اشکذر در حال اجراست.

وی با اشاره به چالش‌های موجود در ساخت واحدهای صنعتی کشتارگاهی عنوان کرد: ساخت این واحدها نیازمند حمایت مسئولان استان و تلاش در راستای رفع مشکلات سرمایه‌گذاران است.

حدادزاده با بیان اینکه سرمایه‌گذاران کشتارگاه‌های صنعتی طیور علاوه بر تسهیلات بانکی، نیازمند مجوز و همراهی در راه‌اندازی واحدهای خود هستند، تاکید کرد: شبکه دامپزشکی تلاش خود را برای رفع مشکلات این واحدها به کار گرفته است.

مدیرکل دامپزشکی استان یزد با بیان اینکه در حال حاضر چهار کشتارگاه صنعتی طیور در اشکذر فعال هستند، عنوان کرد: یک واحد دیگر در حال ساخت و سه واحد نیز با نظارت دامپزشکی در حال توسعه هستند.

وی افزود: واحدهای در حال توسعه، ضمن انجام عملیات توسعه، خدمات‌رسانی در حوزه کشتار طیور را نیز انجام می‌دهند و کار آنها متوقف نشده است.

معاون برنامه‌ریزی استاندار یزد نیز در این بازدید بر پیگیری جدی مسائل و مشکلات مطرح شده توسط سرمایه‌گذاران این واحدها تاکید کرد و اظهار داشت: به منظور حفظ سلامت شهروندان باید روند رفع نواقص و ساماندهی بهداشتی کشتارگاه‌ها تا حد ممکن تسریع شود.

محمدرضا بابایی بر تلاش دامپزشکی برای تسریع صدور مجوزها همچنین بازدید از روند انجام کار و سرعت در بازدید رفع نواقص تاکید کرد.

کشتارگاه‌های صنعتی طیور شهرستان اشکذر به شهرهای یزد، میبد، زارچ، اردکان و تفت خدمات ارائه می‌دهند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/kPvnV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec