اشکذر خبر

احداث کارگاه‌های خصوصي موجب تخريب منابع طبيعي و مراتع می شود

شناسه خبر : 40587 | تاریخ انتشار : : 09 خرداد 1394 - 10:56 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، نماز عبادی سياسي جمعه اين هفته خضرآباد در حسینیه بزرگ شهر خضرآباد با حضور قشرهاي مختلف مردم و به امامت حجت‌الاسلام غالبي امام‌جمعه بخش خضرآباد اقامه شد.   حجت‌الاسلام غالبي با بزرگداشت سالروز ميلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان گفت: روز جوان روز تکريم و رشد جوان […]

به گزارش خبرنگار اشکذر نیوز از خضرآباد، نماز عبادی سياسي جمعه اين هفته خضرآباد در حسینیه بزرگ شهر خضرآباد با حضور قشرهاي مختلف مردم و به امامت حجت‌الاسلام غالبي امام‌جمعه بخش خضرآباد اقامه شد.

 

حجت‌الاسلام غالبي با بزرگداشت سالروز ميلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان گفت: روز جوان روز تکريم و رشد جوان است و بايد ضمن تکريم جوان به او فضاي رشد و بالندگي و بروز و ظهور در عرصه‌های مختلف کشور داده شود.

 

امام‌جمعه بخش خضرآباد با اشاره به نزديک شدن روز سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: مبارزه با تروريسم، برقراري امنيت و مبارزه با باندهاي مواد مخدر بخشي از تلاش‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) در سطح کشور است و با تلاش‌های شبانه‌روزی اين نيروهاي جان‌برکف است که توطئه‌های دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي قبل از وقوع خنثي می‌شود.

 

خطيب جمعه بخش خضرآباد در پايان خطبه‌های نماز جمعه از روند روبه رشد احداث کارگاه‌های کوچک و بزرگ و بعضاً بدون رعايت ضوابط و قوانین و هماهنگی با مسئولان بخش در مسير جاده يزد خضرآباد کذاب انتقاد کرد و گفت: احداث اين نوع کارگاه‌های خصوصي موجب تخريب منابع طبيعي و مراتع اين منطقه می‌شود و مشکلاتي هم براي اهالي اين روستاها به وجود می‌آورد وي از مسئولان ادارات جهاد کشاورزی، منابع طبيعي و ديگر ادارات مرتبط خواست تا بیشتر مراقبت نمايند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/nstZ2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *