اشکذر خبر

احداث مسجد و مجموعه بسکتبال روباز پارک بزرگ شهر یادبود مرحوم وهب حیدری

شناسه خبر : 57403 | تاریخ انتشار : : ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۲ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر، شهردار به همراه اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با حضور در منزل خیر اشکذری، آقای حیدری با این خانواده دیدار نمودند. در ابتدای این دیدار مهدی جعفری پور ضمن تقدیر و تشکر از تمامی خیرین شهرستان اشکذر که در ارائه خدمات و ایجاد مراکز خیری در حوزه سلامت،مسکن، فرهنگی،مذهبی و کمک […]

به گزارش اشکذر خبر، شهردار به همراه اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر با حضور در منزل خیر اشکذری، آقای حیدری با این خانواده دیدار نمودند.

در ابتدای این دیدار مهدی جعفری پور ضمن تقدیر و تشکر از تمامی خیرین شهرستان اشکذر که در ارائه خدمات و ایجاد مراکز خیری در حوزه سلامت،مسکن، فرهنگی،مذهبی و کمک به هم نوع خود پیشگام بودند گفت: امروزه خیرین همگام با مجموعه شهرداری ها در امر شهرسازی موثر بوده و با گام های نیک اندیشانه خود ،عامل تحول در حوزه‌های مختلف بوده اند که این خود امری ارزشمند می باشد.

شهردار اشکذر بر ضرورت ورود خیرین به حوزه مدیریت شهری تاکید کرد و گفت:در حال حاضر فرهنگ مشارکت در اجرای پروژههای مدرسه سازی و مراکز درمانی در بین خیرین نهادینه شده است و لازم است خیرین در حوزه مدیریت شهری نیز مشارکت داشته باشند.

وی با بیان اینکه باید از ظرفیت خیرین در امور عام المنفعه استفاده شود خاطر نشان کرد: در کنار خیرین، مسئولان باید بستر و زمینه مشارکت حداکثری خیرین را فراهم کنند و این امر مهم باهمدلی،تعامل و یکپارچگی مردم و مسئولان تحقق می یابد.

در ادامه علی محمد حیدری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه شهرداری اشکذر در ارائه خدمات مطلوب و در خور شان به مردم گفت:کار ارزشمند خیرین هزینه کردن نیست بلکه سرمایه گذاری ابدی است که در دنیا و آخرت باقی الصالحات خواهد بود.

در پایان این دیدار خانواده علی محمد حیدری خیر اشکذری، احداث مسجد به متراژ 180مترمربع و همچنین مجموعه بسکتبال روباز به یاد بود شادروان وهب حیدری در پارک بزرگ شهر را تقبل نمود.

 

photo_2016-11-01_23-11-11

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Z9g6w

4 پاسخ به “احداث مسجد و مجموعه بسکتبال روباز پارک بزرگ شهر یادبود مرحوم وهب حیدری”

 1. طالبیان اشکذزی گفت:

  احسنت عالی هست. اما ایکاش مساحت بزرگتر و بیشتری برای مسجد در نظر گرفته میشد. انشاءالله خدا قبول کنه.
  لازم است بیشتر هم به درختکاری وفضای سبز مجموعه توجه شود.

 2. hamid گفت:

  واقعا باید به این مرد بزرگ احسنت گفت.

 3. hamid گفت:

  چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.
  عمیق ترین درد در زندگ ی مردن نیست بلکه نداشتن کسی است که الفبای دوست داشتن را برایت تکرا کند و تو از او رسم محبت بیاموزی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *