اشکذر خبر

احداث فاز جدید کاشی اورست تنها با مجوز اداره محیط زیست

شناسه خبر : 39391 | تاریخ انتشار : : 30 فروردین 1394 - 11:04 | ارسال توسط :

فرماندار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز در رابطه با فاز جدید کارخانه کاشی اورست اظهار داشت: هر آن چیزی که برابر پروانه صادر شده اولیه ذکر شده باید اتفاق بیافتد و فرمانداری شهرستان مخالفت خود را در تخطی از آن اعلام کرده است. شاه حسینی در پاسخ به این سؤال که چرا اقدامی […]

فرماندار اشکذر

فرماندار اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز در رابطه با فاز جدید کارخانه کاشی اورست اظهار داشت: هر آن چیزی که برابر پروانه صادر شده اولیه ذکر شده باید اتفاق بیافتد و فرمانداری شهرستان مخالفت خود را در تخطی از آن اعلام کرده است.

شاه حسینی در پاسخ به این سؤال که چرا اقدامی در جلوگیری از ساخت و ساز این پروژه صورت نمی گیرد، گفت: با توجه به اینکه واگذاری زمین مجموعه کارخانجات و شهرک صنعتی نیکو فاز یک و دو از طرف شهرداری بوده، متولی برخورد با تخلف کارخانه کاشی اورست، شهرداری است.

وی افزود: البته با توجه به اخباری که به ما رسیده، شهرداری اشکذر نیز از این کارخانه شکایت و شورای اسلامی شهر اشکذر نیز مخالفت کرده و حتی حکم دادستان نیز مبنی بر توقف فاز جدید این کارخانه صادر شده است.

این مقام مسئول تنها راه قانونی ساخت فاز جدید کارخانه کاشی اورست را منوط بر تأیید اداره محیط زیست دانست و افزود: کارشناسان محیط زیست با در نظر گرفتن حساسیت ها قطعا اعلام نظر می کنند.

شایان ذکر است، کارخانه کاشی اورست طی روزهای گذشته اقدام به ساخت فاز جدید و نصب تجهیزات بر خلاف حکم دادستانی نموده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/2xiCv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *