اشکذر خبر


احداث دهانه دوم و تکمیل پل چرخاب در آینده نزدیک

شناسه خبر : 109537 | تاریخ انتشار : : ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۸:۳۲ | ارسال توسط :

در ادامه پیگیری‌های مصوبات سفر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی؛ فرماندار اشکذر از احداث دهانه دوم و تکمیل پل چرخاب در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر؛ روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر از آغاز عملیات اجرایی احداث دهانه دوم و تکمیل پل چرخاب در آینده نزدیک خبر داد.
در ادامه پیگیری‌های مصوبات سفر نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی که به دعوت محمدصالح جوکار نماینده مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس انجام شد؛ در نشستی که به ریاست روح‌الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر و با حضور معاونان فرمانداری، بخشدار مرکزی، شهردار اشکذر و علیرضا سامعی معاون فنی و زیربنایی اداره کل راه آهن یزد برگزار شد، پیرامون احداث دهانه دوم پل چرخاب و سالن انتظار ایستگاه راه آهن بحث و تبادل نظر شد.
براساس این گزارش فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست ضمن قدردانی از تلاش‌های نماینده مردم شریف یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات مرتبط با راه‌های مواصلاتی شهرستان و ضرورت دسترسی مناسب مردم به مرکز شهرستان و جاده ترانزیتی سنتو، از آغاز عملیات اجرایی احداث دهانه دوم پل چرخاب در آینده نزدیک خبر داد.
گفتنی است تکمیل پل چرخاب از مصوبات سفر نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به شهرستان اشکذر بود که در این جلسه مقرر گردید در اسرع وقت فعالیت ساخت دهانه دوم پل چرخاب توسط اداره کل راه آهن یزد به اتمام برسد.
لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AVLPI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *