• کد خبر: 852
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 13 خرداد 1392 - 18:04

  به گزارش اشکذر نیوز؛به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته این شایعه مطرح شد که رئیس یک فدراسیون جای علی فتح‌الله‌زاده را در باشگاه استقلال خواهد گرفت.


  از سوی دیگر عنوان شد که محمد زارع پور اشکذری رئیس فدراسیون پینگ پنگ جانشین مدیر عامل کنونی استقلال خواهد شد که فتح الله زاده در گفت و گو با فارس این موضوع را تکذیب کرد.

  خبرنگار خبرگزاری فارس از روز گذشته برای صحبت با زارع پور اشکذری رئیس فدراسیون پینگ پنگ تماس گرفت اما موفق به صحبت با وی نشد. از همین رو با سخنگوی این فدراسیون تماس گرفتیم.

  سید میلاد حسینی در گفت و گو با فارس در خصوص شایعه کناره گیری زارع پوراشکذری  و حضور وی در باشگاه استقلال اظهار داشت:از سال 1325 تا سال 1358 که اولین مدال بازی‌های آسیایی کسب شده است ما تا به امروز در بهترین شرایط پینگ پنگ قرار داریم.خوشبختانه حالا 47 بازیکن ما در رنکینگ داریم و نوشاد عالمیان در رتبه زیر 100 قرار گرفته است.

  وی تاکید کرد:به قول آقای زارع پور اشکذری پینگ پنگ در بهترین شرایط خود قرار دارد و ما بهترین نتایج ادوار را در مسابقات پاریس گرفتیم. تمامی بانوان و آقایان ما از گروه های خود بالا آمدند و تمامی فکر و ذکر ما مسابقات آسیایی پیش رو است.

  حسینی در ادامه صحبت های خود به فارس گفت: تا این لحظه نه از طرف وزیر و نه از دفتر او و نه از طرف معاونت وزارت ورزش هیچ صحبتی مبنی بر برکناری زارع پوراشکذری و حتی استعفای او مطرح نشده است.   

  حسینی تاکید کرد: فدراسیون پینگ پنگ در شرایط حساسی قرار دارد و البته از سوی دیگر باشگاه استقلال با توجه به حضور در مسابقات آسیایی شرایط مهمی را تجربه می کند. اما با همین شرایط قویا موضوع حضور آقای زارع پور اشکذری در باشگاه استقلال و استعفا و کناره گیری وی را از فدراسیون را رد می کنم. چون در این شرایط این مباحث گمانه زنی است.
  البته حسینی در جایی دیگر از سخنان خود افزود:زارع پور اشکذری
  هم معتقد است اگر احساس كند كه مي تواند كمكي به آن ها كند روي رفتنش به باشگاه استقلال فكر مي كند،

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ulDc9

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *