اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

اجرای پروژه گازرسانی به روستاهای خمسیان، میل‌سفید، پناه‌کوه و دولاب آغاز شد

شناسه خبر : 95352 | تاریخ انتشار : : 20 آذر 1399 - 21:42 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در سفر به بخش خضرآباد، از آغاز پروژه گازرسانی به روستاهای خمسیان، میل‌سفید، پناه‌کوه و دولاب خبر داد و ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری، اجرای خط اصلی لوله انتقال گاز به روستاهای منطقه خمسیان به پایان برسد.

فرماندار اشکذر در این سفر از آغاز پروژه گازرسانی به روستاهای خمسیان، میل‌سفید، پناه‌کوه و دولاب خبر داد و با بیان اینکه روند پیشرفت پروژه مطلوب است؛ ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری، اجرای خط اصلی لوله انتقال گاز به روستاهای منطقه خمسیان به پایان برسد.

هادی‌نسب در ادامه ضمن تقدیر از اداره آب و فاضلاب شهرستان اشکذر، افزود: بعد از احداث مخزن آب ۵۰ مترمکعبی در روستای پناه‌کوه حفر چاه آب آشامیدنی در این روستا نیز در روزهای اخیر به پایان رسیده است و در آینده نزدیک به بهره‌برداری کامل خواهد رسید.

وی همچنین با قدردانی از اداره مخابرات شهرستان اشکذر، از نصب و راه‌اندازی شبکه اینترنت وایرلس در روستای پناه‌کوه خبر داد و گفت: سرعت اینترنت وایرلس به مراتب بیش از ‌ADSL است و سرعت و کیفیت بالای این نوع اینترنت، رضایت کامل اهالی روستا را به دنبال داشته است.

فرماندار اشکذر در بازدید از عملیات سونداژ خط اصلی لوله گاز روستای بوز نیز خطاب به بخشدار خضرآباد بر تسریع در روند شناسایی و اصلاح عیوب احتمالی خط لوله انتقال گاز بخاطر سیل و تکمیل این پروژه تأکید کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/DHxQj

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec