اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرمانده ناحیه بسیج اشکذر:

اجرای موفقیت آمیز طرح حاج قاسم سلیمانی در شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 96589 | تاریخ انتشار : : 15 بهمن 1399 - 22:57 | ارسال توسط :

فرمانده ناحیه بسیج اشکذر به اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در شهرستان اشکذر اشاره کرد و افزود: با همکاری همه دستگاه های اجرایی طرح حاج قاسم سلیمانی با محوریت حوزههاو پایگاههای مقاومت بسیج خواهر و برادر در شهرستان اشکذر شروع به کار کرده است.

به گزارش اشکذر خبر، نشست خبری اصحاب رسانه شهرستان اشکذر با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر شب گذشته در دفتر پایگاه اشکذر خبر برگزار شد.

فرمانده ناحیه بسیج اشکذر در این دیدار با تبریک به مناسبت ولادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و دهه فجر به اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در شهرستان اشکذر اشاره کرد و افزود: با همکاری همه دستگاه های اجرایی اعم از مراکز بهداشتی درمانی و پایگاههای سلامت سطح شهرستان، هلال احمر ، اصناف، بازاریان و مردم شهرستان طرح حاج قاسم سلیمانی با محوریت حوزههاو پایگاههای مقاومت بسیج خواهر و برادر در شهرستان اشکذر شروع به کار کرده است.

سرهنگ حسین هاتفی، با اشاره به اینکه، ریشه کنی ویروس منحوس کرونا نیاز به بسیج همگانی است، ادامه داد: در این راستا سازمان بسیج مستضعفین با بهره گیری از ظرفیتهای موجود در سطح استانها و شهرستانها از ابتدای آبان ماه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را برای مقابله با ویروس منحوس کرونا در سه محور معیشت، سلامت و معنویت و در راستای تامین سلامت مردم، آغاز کرده است.

هاتفی با اشاره به موفقیت آمیز بودن طرح حاج قاسم سلیمانی در شهرستان اشکذر، ادامه داد: در گام نخست، تیم های رصد و شناسایی بامحوریت پایگاههای مقاومت بسیج  و همکاری پایگاههای سلامت درسطح شهرستان به صورت حضوری و یا تلفنی با مراجعه به منازل، نسبت به شناسایی بیماران و معرفی به تیمهای مراقبتی اقدام می نمایند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1HmXb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec