اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اجرای عملیات آسفالت چند روستای بخش خضرآباد در آینده‌ای نزدیک

شناسه خبر : 64362 | تاریخ انتشار : : 09 خرداد 1396 - 16:19 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ،  در نشست محمدعلی شاه‌حسینیفرماندار اشکذر با محسن صادقیان مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در خصوص اجرای آسفالت راه‌های شوسه و خاکی چند روستای بخش خضرآباد و نیز تعمیر و بهسازی برخی از جاده‌های شهری شهرستان اشکذر گفتگو و تصمیم‌گیری شد.  فرماندار اشکذر در این نشست با اشاره به جاده […]

به گزارش اشکذر خبر ،  در نشست محمدعلی شاه‌حسینیفرماندار اشکذر با محسن صادقیان مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در خصوص اجرای آسفالت راه‌های شوسه و خاکی چند روستای بخش خضرآباد و نیز تعمیر و بهسازی برخی از جاده‌های شهری شهرستان اشکذر گفتگو و تصمیم‌گیری شد.

 فرماندار اشکذر در این نشست با اشاره به جاده فولاد آلیاژی به‌عنوان یکی از شریان‌های مهم و پرتردد شهرستان و نیز مسیر ارتباطی مرکز شهرستان به بخش خضرآباد گفت: با اهتمام مسئولین و نیز همراهی واحدهای صنعتی می‌توان نسبت به بهسازی و روکش آسفالت این جاده اقدام نمود.

 وی با تقدیر از اقدامات راهداری در شهرستان اشکذر به‌ویژه در حوزه راه‌های روستایی تصریح نمود: اجرای عملیات آسفالت روستای های رستاق و خضرآباد و نیز جاده اشکذر به رستاق از این جمله است که در سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

 شاه‌حسینی بابیان اینکه در بازدید کارشناسان راهداری از چند روستای بخش خضرآباد بر ضرورت مرمت و روکش آسفالت این راه‌ها تأکید شده است ابراز امیدواری کرد: با همیاری و همکاری راهداری و دهیاری این مشکل در آینده‌ای نزدیک مرتفع گردد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/6qpM6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124