اشکذر خبر

اجرای طرح کشت گیاهان دارویی در رستاق

شناسه خبر : 61695 | تاریخ انتشار : : 25 اسفند 1395 - 18:22 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)به نقل از تابناک،کارشناس جهادکشاورزی رستاق گفت:درسال گذشته در شهرستان 1200مترمربع گیاهان دارویی کشت شده که امسال تا الان 4000نشاء به لیمو بین گلخانه داران توزیع شده است. دهستانی افزود:کشاورزان و گلخانه داران می توانندبا مراجعه به اداره جهادکشاورزی شهرستان اشکذر ازنحوه کاشت وبرداشت وبازار فروش گیاه به لیمو مطلع […]

به گزارش اشکذر خبر (اشکذر نیوز)به نقل از تابناک،کارشناس جهادکشاورزی رستاق گفت:درسال گذشته در شهرستان 1200مترمربع گیاهان دارویی کشت شده که امسال تا الان 4000نشاء به لیمو بین گلخانه داران توزیع شده است.

دهستانی افزود:کشاورزان و گلخانه داران می توانندبا مراجعه به اداره جهادکشاورزی شهرستان اشکذر ازنحوه کاشت وبرداشت وبازار فروش گیاه به لیمو مطلع شوند.

وی گفت:گلخانه دارانی که مایل به کشت گیاه دارویی به لیمو هستند میتوانند جهت دریافت نشاءاین گیاه به جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر یا مرکز خدمات دهستان رستاق مراجعه نمایند.

دهستانی اشاره کرد:این گیاه در گلخانه هایی بادمای کنترل شده ومرطوب قابل رشد می باشد.

کارشناس جهادکشاورزی رستاق افزود:محصول به لیمو یکی از گیاهان دارویی آرام بخش است که از برگ آن برای دم نوش استفاده می شود وکشاورزان میتوانند از برگ و نشاءگرفتن از این گیاه کسب درآمد کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zDWyr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *