• کد خبر: 24836
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه 17 شهریور 1392 - 14:43
  طرح نشاط معنوی یک روزه در محل بقعه امامزاده سیدکافی(ع) کافی آباد از توابع بخش خضرآباد به همت اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان برگزار شد.
  به گزارش اشکذر نیوز، طرح نشاط معنوی یک روزه در محل امامزاده سیدکافی(ع) کافی آباد از توابع بخش خضرآباد شهرستان به همت اداره اوقاف و امور خیریه با حضور شرکت کنندگان در طرح تربیت حافظان قرآن کریم و طرح نشاط معنوی دیگر امامزادگان و بقاع متبرکه این شهرستان برگزار گردید.
  در این مراسم که با حضور حجت الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد، اعضاء هیئت امناء امامزاده ، کارشناسان فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد همچنین سرپرست و کارکنان اوقاف و مسئولین کمیته امداد شهرستان صدوق برگزار گردید، حجت الاسلام غالبی در سخنانی به معرفی امامزاده سیدکافی(ع) کافی آباد پرداخت و با اشاره به برگزاری نماز جمعه و مراسمات مختلف طول سال در جوار آن امامزاده واجب التعظیم در راستای مبدل شدن به قطب فرهنگی منطقه تاکید کرد. وی در ادامه به لزوم و اهمیت یادگیری و حفظ قرآن کریم پرداخت و به آثار و برکات تلاوت و حفظ قرآن کریم در آیات و روایات اشاره کرد.
  سپس در ادامه مراسم، برنامه های فرهنگی تفریحی و آموزشی از جمله اجرای تواشیح و سرود، همچنین مصاحبه مربیان و برگزیدگان این طرح با صداوسیمای مرکز یزد انجام شد.
  پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و صرف ناهار آیین غبارروبی و عطرافشانی ضریح مقدس امامزاده با قرائت دعای فرج و ذکر صلوات برمحمد وآل محمد(ص) آغاز شد بعد از جمع آوری نذورات و کمک های نقدی، شرکت کنندگان در اردو با ورود به داخل ضریح به نماز و زیارت پرداختند. کوهنوردی و اجرای مسابقه و اهداء جوایز به منتخبین از برنامه های پایانی این طرح نشاط معنوی یک روزه بود.

  منبع :  روابط عمومی اوقاف و امور خیریه

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/UJRBR

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *