• کد خبر: 90521
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 10 فروردین 1399 - 01:19
  فرماندار شهرستان اشکذر تاکید کرد
  فرماندار شهرستان اشکذر: طبق مصوبه جدید اتاق اصناف زمان کاری اصناف تامین کننده مایحتاج مردم از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب خواهد بود.

  به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر ضمن ارزیابی مثبت از اجرای طرح محدودیت رفت و آمد در سطح این شهرستان در راستای کنترل شیوع کرونا ویروس؛ گفت: تشدید محدودیت های صورت گرفته در مبادی ورودی شهرستان اشکذر در قالب سه ایستگاه غربالگری و کنترل؛ مستقر در شرف آباد رستاق، فیروزآباد اشکذر و محدوه پادگان آیت الله خاتمی در جاده یزد به خضرآباد به عنوان یکی از مصوبات قرارگاه مرکزی مبارزه با ویروس کرونا، کاهش ۷۰ درصدی تردد در ورودی ها را به دنبال داشته است.

  وی در ادامه بیان داشت: جهت جلوگیری از رفت و آمد غیر ضرروی و ورود غیر بومیان به بخش خضرآباد کارت تردد برای بومیان این بخش صادر شد و همچنین با همکاری جهاد کشاورزی و شبکه دامپزشکی شهرستان اشکذر برای کشاورزان و دامداران بخش مرکزی و خضرآباد جهت سهولت در رفت و آمد کارت تردد صادر گردیده است.

  فرماندار شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه در ایستگاه شرف آباد رستاق و فیروزآباد اشکذر به طور میانگین روزانه از ورود بیش از هزار ماشین مسافر به شهرستان جلوگیری بعمل می آید؛ گفت: بخش عمده ای از کارمندان ادارات ساکن مرکز استان هستند که ورود کارمندان به شهرستان اشکذر با کارت شناسایی معتبر صورت خواهد گرفت، ضمن اینکه تمامی ترددها در مبادی ورودی توسط ایستگاه ها غربالگری و کنترل خواهند شد.

  رئیس شورای تامین شهرستان اشکذر در ادامه تاکید کرد: طبق مصوبه جدید اتاق اصناف زمان کاری اصناف تامین کننده مایحتاج مردم از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب خواهد بود.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/crYh6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *