اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

اجرای طرح حاج قاسم سلیمانی در شهرستان اشکذر عملیاتی شد

شناسه خبر : 95603 | تاریخ انتشار : : 04 دی 1399 - 2:45 | ارسال توسط :

جانشین سپاه الغدیر: برای ریشه کنی ویروس منحوس کرونا نیاز به بسیج همگانی و همکاری همه دستگاه‌های اجرایی، اصناف، بازاریان و مردم و همچنین نظارت دقیق و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی می‌باشد.

به گزارش اشکذر خبر؛ سرهنگ حسین زارع کمالی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ضمن حضور در ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در خصوص اهمیت و اهداف طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به سخنرانی پرداخت.

جانشین سپاه الغدیر در این جلسه اظهار داشت: برای ریشه کنی ویروس منحوس کرونا نیاز به بسیج همگانی است و همکاری همه دستگاه های اجرایی، اصناف، بازاریان و مردم و همچنین نظارت دقیق و رعایت شیوه نامه های بهداشتی است.

وی ادامه داد: در همین راستا سازمان بسیج مستضعفین از ابتدای آبان ماه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را برای مقابله با کرونا آغاز کرده است.

زارع کمالی در ادامه اظهار کرد: این طرح  در سه محور معیشت، سلامت و معنویت در استان یزد نیز آغاز شده و در راستای تامین سلامت مردم در گام نخست تیم های مراقبتی با کمک بسیج جامعه پزشکی و معاونت بهداشتی سپاه الغدیر در حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج مستقر شده اند.

وی افزود: این تیم ها شامل یک متخصص و چهار پرستار آمادگی لازم جهت خدمت رسانی در راستای سلامت شهروندان را داشته و وظیفه ویزیت و درمان بیماران را بر عهده دارند.

گفتنی است طرح شهید سلیمانی در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا می باشد و بصورت تلفنی یا حضوری خانه به خانه اجرا می‌گردد که در این راستا روز یکشنبه مورخ جلسه هماهنگی اولیه با حضور سرهنگ هاتفی فرمانده ناحیه و فرماندهان حوزه‌های مقاومت بسیج و مسئول شبکه بهداشت شهرستان اشکذر در محل ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان برگزار شده و شیوه اجرای آن در شهرستان اشکذر طی جلسات بعدی اعلام خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/O9aJM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec