اشکذر خبر

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124

اجرای برنامه های کلان ورزش منوط به تصمیم مجلس است

شناسه خبر : 25692 | تاریخ انتشار : : 11 آبان 1392 - 19:16 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز؛ محمد زارع پوراشکذری با بیان اینکه شرایط کنونی ورزش اصلا مطلوب نیست، گفت: بازی های آسیایی ، المپیک برزیل و جام جهانی فوتبال و دهها رویداد انتخابی وکسب سهمیه همه اینها پیش زمینه هایی داشت که در نشستهای تخصصی با سرپرست قبلی وزارت ورزش وجوانان مطرح و قرار بود یک به […]

به گزارش اشکذر نیوز؛ محمد زارع پوراشکذری با بیان اینکه شرایط کنونی ورزش اصلا مطلوب نیست، گفت: بازی های آسیایی ، المپیک برزیل و جام جهانی فوتبال و دهها رویداد انتخابی وکسب سهمیه همه اینها پیش زمینه هایی داشت که در نشستهای تخصصی با سرپرست قبلی وزارت ورزش وجوانان مطرح و قرار بود یک به یک در دوره های زمانی مشخص به اجرا دراید که متاسفانه با شرایط کنونی تکلیف انها مشخص نیست .

وی درادامه با بیان اینکه تصمیم مجلس شوک بزرگی برای جامعه ورزش جوانان بود اظهار داشت : خدا روشکر که معاونینی که هم اکنون در اداره امور این وزارتخانه مشارکت می کنند افرادی مجرب هستند که می توان امیدوار بود که بخش مهمی از مسائل حوزه ورزش بدست آنها رفع ورجوع می شود.

رییس فدراسیون تنیس روی میزدر ادامه بودجه فدراسیونها ، تقویمهای ورزشی ؛ انتخابات فدراسیونهای ورزشی و برنامه ریزیهای کلان برای توسعه ورزش ، خصوصی سازی و… را از جمله مواردی عنوان کرد می بایست توسط سرپرست یا وزیر وزارت ورزش تصمصمی گیری می شد .

وی در خصوص برنامه های فدراسیون تنیس روی میز اظهارداشت : حضور در انتخابی های المپیک ، برگزاری جام بین المللی فجر ، شرکت در مسابقات جهانی لهستان و المان و تشکیل اردوهای آماده سازی همه از برنامه های این فدراسیون است که برای اجرایی شدنش نیازمند تزریق بودجه هستیم .

زارع پور اشکذری ادامه داد : هرچند فدراسیونها تلاش می کنند تا برنامه های خود را باتوجه به شرایط کنونی پیش ببرند اما واقعیت این است که ما نیازمند حمایت مسوولان عالی رتبه وزارت ورزش و جوانان هستیم قطعا حضور یک وزیر مدبر وبا برنامه در راس وزارت ورزش وجوانان می تواند نقطه قوتی برای فدراسیونهای ورزشی باشد .

وی در چند روز آینده وضعیت سرپرست وزارت ورزش و وزیر پیشنهادی به مجلس ، معرفی خواهد شد که من امیدوارم این بار نمایندگان محترم مجلس با درک شرایط این وزارتخانه، بهترین تصمیم را اتخاذ کنند .

رییس فدراسیون تنیس روی میز همچنین در خصوص انتخاب شریعتمداری به عنوان سرپرست موقت وزارت ورزش و جوانان اظهارداشت : وی یکی از مدیران لایق در حوزه سیاستگذاری ، تصمیم سازی و اجرا هستند که بی تردید درچند روز آینده شاهد نتایج مثبت این انتخاب خواهیم بود .

زارع پور اشکذری در پایان توجه جدی به شرایط کنونی وزازت ورزش وجوانان را مورد توجه قرار داد واز نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی خواست تا با در نظر گرفتن این شرایط تکلیف این وزارتخانه را روشن کنند .

*وزارت ورزش و جوانان*

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/YGYLM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
car
ads
farntec
124