اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اتمام عملیات آسفالت باند اول بلوار سرداران شهید

شناسه خبر : 70234 | تاریخ انتشار : : 01 بهمن 1396 - 9:17 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر  به نقل از روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر با بیان اینکه طول این مسیر 900 متر و در عرض 10.5 متر بوده است گفت: زیرسازی کامل این بلوار در سال گذشته در سه لایه و در مساحت 220هزار متر مربع صورت گرفته و امسال نیز عملیات قیرپاشی و آسفالت باند اول […]

به گزارش اشکذر خبر  به نقل از روابط عمومی شهرداری اشکذر، شهردار اشکذر با بیان اینکه طول این مسیر 900 متر و در عرض 10.5 متر بوده است گفت: زیرسازی کامل این بلوار در سال گذشته در سه لایه و در مساحت 220هزار متر مربع صورت گرفته و امسال نیز عملیات قیرپاشی و آسفالت باند اول آن در دستور کار شهرداری اشکذر قرار گرفت.
مهدی جعفری پور به آسفالت ورودی خیابان شهید برزگری و ورودی کوچه ها به این بلوار اشاره و حجم آسفالت مصرف شده برای آن را بیش از 1400 تن دانست.
شهردار اشکذر اعتبار در نظر گرفته شده برای احداث این بلوار را بالغ بر 500میلیون تومان دانست که 200 میلیون تومان جهت زیرسازی، 100 میلیون تومان سنگ جدول و 200 میلیون تومان جهت آسفالت باند اول آن نیز هزینه شده است.
وی در خصوص آسفالت باند دوم این بلوار خاطرنشان کرد: تاسیسات شهری باند دوم این بلوار اعم از آب، برق و تلفن هنوز صورت نگرفته که به دستگاه هایی اجرایی مرتبط در این زمینه اطلاع داده شده است.
این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد باند دوم بلوار سرداران شهید درصورت اتمام عملیات تاسیسات شهری در سال97 آسفالت خواهد شد.
لازم به ذکر است که در این مسیر بیش از ۲۰ هزار متر مربع زمین نیز تملک و آزادسازی شده است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/KEqJw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124