امام جمعه اشکذر گفت: اتحاد دولت های مسلمان در برابر اسرائیل راهکار جلوگیری از جنایات بیشتر است.

به گزارش اشکذر‌ خبر؛ حجت‌الاسلام محمدرضا طالبیان امام جمعه اشکذر با اشاره به جنایات بی وقفه و هولناک اسرائیل نسبت به مردم فلسطین، گفت: آن چه که باید مورد توجه قرار گیرد این است برخی از دولت ها و مجامع بین المللی که باید مدافع حقوق ملت ها باشند گاهی با گفتار و عملشان رژیم صهیونسیتی را تشویق می کنند و گاهی با موضع نگرفتن به او جرات می دهند و گاهی طوری ابراز ندامت می کنند که نشانه رضایت قلبی آن ها از این جنایات سهمگین و فجیع است.

وی با بیان این که کشتار و شهادت ۴ هزار نفر از مردم مظلوم و بی پناه و زن و کودک در طول مدت این دو هفته قلب مسلمانان و غیر مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرده است، افزود: اتحاد دولت های مسلمان در برابر اسرائیل راهکار جلوگیری از جنایات بیشتر است.

خطیب نماز جمعه اشکذر با اشاره به خصوصیات کفار و یهودیان در قرآن کریم، گفت: آنها بر اساس اعتقاداتشان پایبند به هیچ اصول انسانی نیستند و غیر مسلمانان را انسان محسوب نمی کنند لذا برق، آب و گاز آنها را قطع می کنند و در همان زمانی که مردم غزه را دعوت می کنند تا به بیمارستان پناه ببرند تا از آسیب دیدن از بمباران و موشک ها مصون بمانند، آنجا را بمباران می کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: آنچه که تواند تسلی دهنده مسلمانان باشد، آیاتی از قرآن است که می گوید خود خداوند از ظالمان انتقام می گیرد وظلم پایدار نمی ماند.

طالبیان همچنین برگزاری تجمعات و راهپیمایی ها در دفاع از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونسیتی را کوچکترین کار برای دفاع از مظلوم دانست.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Azz0l